Poniedziałek, 23 listopada 2020

imieniny: Adeli, Klemensa, Orestesa

RSS

Epidemia na Śląsku:
24.09.2020 15:06 | 0 komentarzy | (ak)

Drużyny z najniższego szczebla rozgrywek piłkarskich w czasie ostatniego okienka transferowego nie próżnowały i także „przemeblowały” swoje składy osobowe.

KARUZELA TRANSFEROWA – lato 2020 (cz. 4)
Bartłomiej Sobek zamienił Pawłów na Wicher Płonia
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

C klasa – gr. 2 (Podokręg Racibórz)

LKS Ocice Racibórz

Przybyli: Tomasz Zdziebło (Czarni Nowa Wieś), Jacek Świerczyński (Płomień Kobyla), Mateusz Płaczek (Markowice), Denis Grud (Studzienna), Tomasz Haras i Mateusz Nieckarz (Rafako Racibórz), Marek Grela i Szymon Szramowski (wolni zawodnicy).

Ubyli: Grzegorz Borys (Wicher Płonia Racibórz), Adrian Skorupski (Studzienna II).

LKS Wicher Płonia Racibórz

Przybyli: Bartłomiej Sobek (Pawłów), Grzegorz Borys (Ocice Racibórz), Leszek Nieckarz (Rafako Racibórz), Marek Beracz i Kacper Kramarczyk (wolni zawodnicy).

Ubyli: Paweł Zurowietz (kontuzja), Grzegorz Żukowski, Rafał Piela, Kamil Jaszowski i Marek Bendig (nie wznowili treningów).

LKS Dzimierz

Przybyli: Waldemar Flak (wolny zawodnik).

Ubyli: Rafał Adamczyk (Naprzód Zawada), Krzysztof Cyran (Górki Śląskie), Leszek Kapłan (nie wznowił treningów).

LKS Czarni Nowa Wieś II

Przybyli: Adrian Pieła i Dawid Pieła (Strzelec Rzuchów), Paweł Zalesiński, Rafał Sobeczko i Marek Misala (wolni zawodnicy).

Ubyli: Janusz Cieślik (zakończył grę), Radosław Wranik (nie wznowił treningów).

LKS Zameczek Czernica II

Przybyli: Jacek Rapacki (Pstrążna).

Ubyli: Daniel Staniek (Dąb Gaszowice), Dariusz Korbel, Wojciech Oskędra, Bartosz Smyczek i Bartosz Smołka (nie wznowił treningów).

LKS Buk Rudy II

Przybyli: Marek Niewelt (trener), Mateusz Hagel i Piotr Kycia (wolni zawodnicy), Szymon Cisek (wznowił treningi), Kamil Raczyński, Radosław Raczyński, Przemysław Nagrodzki, Jakub Jureczko i Oliwier Niemiec (z drużyny juniorów).

Ubyli: Michał Wilk (trener), Marcin Sadło (Dąb Gaszowice II), Łukasz Szendzielorz i Bartosz Gostomski (do pierwszej drużyny), Olaf Foit, Marek Harnasz, Kamil Przybyła, Artur Szendzielorz i Tomasz Więzik (nie wznowili treningów).

LKS Ruda Kozielska

Przybyli: Tomasz Szumacher, Damian Baszczok, Andrzej Baszczok, Adrian Baszczok i Robert Kuśka (wolni zawodnicy), Patryk Konieczny (wznowił treningi).

Ubyli: Marcin Dyrszka (kontuzja).

LKS Płomień Siedliska

Przybyli: Dawid Copija, Marcin Janik, Joachim Czogała, Mariusz Horoń, Przemysław Jęczmionka, Oskar Mentelski i Krzysztof Musioł (Stal Kuźnia Raciborska), Damian Broża i Adam Kowalski (Sparta Babice), Dominik Szuszkiewicz, Dominik Staś, Mateusz Płócieniak i Michał Fulneczek (wolni zawodnicy).

Ubyli: Andrzej Stasiowski (kontuzja), Rafał Bondaro, Damian Bolik, Paweł Wieczorek i Marcin Czerniej (nie wznowili treningów).

GKS Dąb Gaszowice II

Przybyli: Zbigniew Zdrzałek (trener), Daniel Staniek (Zameczek Czernica), Krzysztof Mielimonka (Czarni Nowa Wieś), Tomasz Mentelski (Stal Kuźnia Raciborska), Artur Sapek (Naprzód Zawada), Przemysław Sznajder i Szymon Szczyrba (Lyski), Marcin Sadło (Buk Rudy II), Krzysztof Polczyk, Paweł Bugdol, Tomasz Mazurek, Marian Otlik, Jakub Szendera, Piotr Zając i Piotr Kwiczala (wolni zawodnicy), Krzysztof Gwoźdź, Łukasz Gwoźdź, Stefan Jezusek, Daniel Michalski, Patryk Skowron, Bogusław Porwoł, Krzysztof Tomaszewski, Dawid Wojaczek i Daniel Pikus (wznowili treningi).

Ubyli: nikt.

LKS 07 Markowice II

Przybyli: Michał Bedronka (trener), Robert Kalus (Rozumice), Marek Jasny (Zgoda Zawada Książęca), Mateusz Baron (Bojanów), Kamil Jarzombek, Krzysztof Tomański, Marcin Procek, Tomasz Kowalski i Marcin Broża (Sparta Babice), Hubert Królewicz (Unia Racibórz – z drużyny juniorów), Dawid Gmitruk, Tomasz Borecki, Tomasz Cynar, Tomasz Pendzich, Ryszard Przysiężniuk i Wojciech Rosiński (wolni zawodnicy), Damian Sroka (z pierwszej drużyny), Marcin Bednarz, Marek Cyran i Krzysztof Gadżała (wznowili treningi), Piotr Stawinoga, Jakub Grochal, Michał Gomułka, Bartosz Pakuła i Paweł Dobuch (wychowankowie).

Ubyli: nikt.

LKS Studzienna II

Przybyli: Dawid Sekuła (Raszczyce), Adrian Skorupski (Ocice Racibórz), Dawid Marcinek (Wojnowice), Maksymilian Konopacki (Unia Racibórz – z drużyny juniorów), Kamil Zięba i Łukasz Zarembik (z drużyny juniorów).

Ubyli: Jakub Konopacki (do pierwszej drużyny), Mateusz Łubik (wyjazd na studia).

LKS Zwonowice

Przybyli: Michał Rudny (Radziejów-Popielów), Patryk Oczko (Buk Rudy), Damian Szymański (Polaris Żory), Tomasz Oczadły i Arkadiusz Zniszczoł (Buk Rudy – z drużyny juniorów).

Ubyli: Rafał Miera (Naprzód Rydułtowy), Karol Żadziłko (Zuch Orzepowice).