Sobota, 24 października 2020

imieniny: Marcina, Rafała, Arety

RSS

27.09.2020 20:00 | 0 komentarzy | (ak)

GKS Jastrzębie tym razem został pokonany przez Widzewa Łódź. ROW Rybnik nie był zbyt gościnny dla rezerw Górnika Zabrze, które odprawił bez punktów. W IV lidze, okręgówkach, A, B i C klasach mnóstwo ciekawych rezultatów i kolejnych przetasowań w tabelach. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (PZPN)

Wyniki V kolejki (25/27.09.2020)

  • GKS Jastrzębie – Widzew Łódź 0:1 (0:1)
  • GKS Tychy – Resovia Rzeszów 2:1 (1:0)
  • Odra Opole – GKS Bełchatów 1:0 (0:0)
  • Stomil Olsztyn – Zagłębie Sosnowiec 1:0 (0:0)
  • Termalica Nieciecza – Arka Gdynia 0:1 (0:0)
  • Miedź Legnica – Korona Kielce 1:1 (0:1)
  • Górnik Łęczna – Radomiak Radom 2:1 (2:0)
  • ŁKS Łódź – Sandecja Nowy Sącz 4:1 (2:0)
  • Puszcza Niepołomice – Chrobry Głogów 2:0 (1:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.ŁKS Łódź51515:2
2.Arka Gdynia41212:2
3.Górnik Łęczna4129:1
4.Termalica Nieciecza5126:1
5.Odra Opole5125:5
6.Radomiak Radom498:4
7.GKS Tychy585:5
8.Miedź Legnica578:7
9.Chrobry Głogów576:5
10.Korona Kielce565:6
11.Widzew Łódź564:9
12.Puszcza Niepołomice444:6
13.Stomil Olsztyn541:6
14.Zagłębie Sosnowiec534:5
15.Resovia Rzeszów534:10
16.GKS Bełchatów*522:7
17.GKS Jastrzębie502:10
18.Sandecja Nowy Sącz503:12

*Klub ukarany odjęciem 2 punktów z powodu zaległości finansowych.

Zapowiedź VI kolejki (29/30.09.2020)

Widzew Łódź – Zagłębie Sosnowiec (wt 18:10), Arka Gdynia – GKS Tychy (wt 20:40), Sandecja Nowy Sącz – Stomil Olsztyn (śr 16:00), Chrobry Głogów – Górnik Łęczna (śr 18:00), Korona Kielce – Termalica Nieciecza (śr 18:10), Odra Opole – Resovia Rzeszów (śr 18:30), Puszcza Niepołomice – GKS Jastrzębie (śr 19:00), Radomiak Radom – Miedź Legnica (śr 19:00), GKS Bełchatów – ŁKS Łódź (śr 19:00).

Zapowiedź VII kolejki (03/04.10.2020)

GKS Tychy – Korona Kielce (sb 12:40), Zagłębie Sosnowiec – Sandecja Nowy Sącz (sb 12:40), Miedź Legnica – Chrobry Głogów (sb 16:00), Puszcza Niepołomice – Widzew Łódź (nd 12:40), ŁKS Łódź – Resovia Rzeszów (nd 12:40), Odra Opole – Arka Gdynia (nd 15:00), Górnik Łęczna – GKS Jastrzębie (nd 16:00), Stomil Olsztyn – GKS Bełchatów (nd 17:00), Termalica Nieciecza – Radomiak Radom (nd 19:00).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki X kolejki (26/27.09.2020)

  • ROW Rybnik – Górnik Zabrze II 2:0 (1:0)
  • Stal Brzeg – LKS Goczałkowice 2:3 (2:2)
  • Polonia Bytom – MKS Kluczbork 1:1 (0:1)
  • Zagłębie Lubin II – Piast Żmigród 3:3 (2:0)
  • Lechia Zielona Góra – Warta Gorzów 4:1 (0:0)
  • Polonia Nysa – Polonia-Stal Świdnica 4:2 (2:2)
  • Rekord Bielsko-Biała – Ruch Chorzów 1:2 (1:0)
  • Foto Higiena Błyskawica Gać – Ślęza Wrocław 2:2 (0:2)
  • Gwarek Tarnowskie Góry – Miedź Legnica II 2:0 (1:0)
  • Pniówek Pawłowice – pauza

Wynik zaległego meczu IV kolejki (23.09.2020)

  • Rekord Bielsko-Biała – Gwarek Tarnowskie Góry 1:1 (1:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Ślęza Wrocław92224:9
2.Ruch Chorzów92023:10
3.MKS Kluczbork101720:16
4.LKS Goczałkowice101619:16
5.Polonia Bytom71515:6
6.Zagłębie Lubin II71320:8
7.Stal Brzeg91319:10
8.Górnik Zabrze II91319:15
9.Rekord Bielsko-Biała91215:13
10.Gwarek Tarnowskie Góry71212:10
11.ROW Rybnik91215:14
12.Lechia Zielona Góra81013:18
13.Pniówek Pawłowice7912:12
14.Foto Higiena Gać9911:19
15.Warta Gorzów10912:26
16.Miedź Legnica II778:14
17.Piast Żmigród10714:24
18.Polonia Nysa8712:24
19.Polonia-Stal Świdnica10414:33

Zapowiedź zaległych meczów III kolejki (30.09.2020)

Miedź Legnica II – Polonia Bytom (śr 15:30), Pniówek Pawłowice – Zagłębie Lubin II (śr 16:00).

Zapowiedź XI kolejki (03/07.10.2020)

Górnik Zabrze II – Stal Brzeg (sb 13:00), Ślęza Wrocław – Zagłębie Lubin II (sb 14:00), Warta Gorzów – Rekord Bielsko-Biała (sb 15:00), Piast Żmigród – Polonia Bytom (sb 15:00), Pniówek Pawłowice – Gwarek Tarnowskie Góry (sb 15:30), Miedź Legnica II – Foto Higiena Błyskawica Gać (sb 15:30), MKS Kluczbork – Lechia Zielona Góra (sb 18:00), Ruch Chorzów – Polonia Nysa (sb 18:00), Polonia-Stal Świdnica – ROW Rybnik (śr 15:30), LKS Goczałkowice – pauza.


IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki X kolejki (26.09.2020)

  • Iskra Pszczyna – Unia Turza Śląska 2:5 (0:4)
  • Czechowice-Dziedzice – Decor Bełk 1:2 (0:2)
  • Odra Wodzisław Śląski – Rozwój Katowice 4:1 (2:1)
  • Unia Książenice – Odra Centrum Wodzisław Śląski 1:0 (1:0)
  • Czaniec – Spójnia Landek 1:3 (0:1)
  • Tychy II – Drzewiarz Jasienica 4:0 (1:0)
  • Kuźnia Ustroń – Jedność Przyszowice 3:1 (2:0)
  • Orzeł Łękawica – Radziechowy-Wieprz 1:1 (1:1)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała II – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Odra Wodzisław Śląski102428:9
2.Unia Książenice92421:10
3.Decor Bełk101715:15
4.Czaniec101520:21
5.Orzeł Łękawica91417:11
6.Podbeskidzie B-B II91418:15
7.Czechowice-Dziedzice101417:14
8.Kuźnia Ustroń91417:16
9.Tychy II101321:19
10.Unia Turza Śląska91318:19
11.Drzewiarz Jasienica101314:20
12.Rozwój Katowice101223:18
13.Spójnia Landek91213:9
14.Odra Centrum Wodzisław Śl.9914:22
15.Radziechowy-Wieprz9610:20
16.Iskra Pszczyna9612:26
17.Jedność Przyszowice967:21

Zapowiedź XI kolejki (02/04.10.2020)

Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Czaniec (pt 16:00), Rozwój Katowice – Tychy II (sb 13:30), Decor Bełk – Odra Wodzisław Śląski (sb 15:00), Odra Centrum Wodzisław Śląski – Czechowice-Dziedzice (sb 15:00), Radziechowy-Wieprz – Unia Książenice (sb 15:00), Jedność Przyszowice – Iskra Pszczyna (sb 15:00), Spójnia Landek – Kuźnia Ustroń (sb 15:00), Unia Turza Śląska – Orzeł Łękawica (nd 15:00), Drzewiarz Jasienica – pauza.