Wtorek, 26 stycznia 2021

imieniny: Pauli, Polikarpa, Pauliny

RSS

27.09.2020 20:00 | 0 komentarzy | (ak)

GKS Jastrzębie tym razem został pokonany przez Widzewa Łódź. ROW Rybnik nie był zbyt gościnny dla rezerw Górnika Zabrze, które odprawił bez punktów. W IV lidze, okręgówkach, A, B i C klasach mnóstwo ciekawych rezultatów i kolejnych przetasowań w tabelach. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Klasa okręgowa – grupa 3 (Podokręg Racibórz)

Wyniki X kolejki (26/27.09.2020)

  • Unia Racibórz – Nędza 2:2 (2:0)
  • Zameczek Czernica – Silesia Lubomia 3:0 (0:0)
  • Czarni Gorzyce – Naprzód Borucin 7:1 (4:0)
  • Dąb Gaszowice – Tworków 1:4 (0:1)
  • Krzyżanowice – Krzanowice (mecz odwołany z powodu złego stanu boiska)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Tworków102430:17
2.Czarni Gorzyce102230:18
3.Unia Racibórz101732:17
4.Nędza101517:18
5.Naprzód Borucin101432:29
6.Krzyżanowice91417:17
7.Zameczek Czernica101114:19
8.Krzanowice9915:28
9.Silesia Lubomia1089:15
10.Dąb Gaszowice10611:29

Zapowiedź XI kolejki (03/04.10.2020)

Czarni Gorzyce – Krzyżanowice (sb 15:00), Naprzód Borucin – Unia Racibórz (sb 15:00), Nędza – Zameczek Czernica (nd 15:00), Silesia Lubomia – Dąb Gaszowice (nd 15:00), Tworków – Krzanowice (nd 15:00).


Klasa okręgowa – grupa 3 (Podokręg Rybnik)

Wyniki X kolejki (26/27.09.2020)

  • Pierwszy Chwałowice – Forteca Świerklany 1:3 (0:2)
  • Rymer Rybnik – Płomień Połomia 1:4 (0:2)
  • Radziejów-Popielów – Polonia Łaziska 1:2 (0:1)
  • Polonia Marklowice – Granica Ruptawa 2:3 (0:1)
  • Gwiazda Skrzyszów – Czerwionka 2:0 (1:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Forteca Świerklany102126:14
2.Płomień Połomia102025:17
3.Gwiazda Skrzyszów101917:11
4.Pierwszy Chwałowice101620:12
5.Polonia Marklowice101618:15
6.Granica Ruptawa101526:20
7.Polonia Łaziska101316:21
8.Rymer Rybnik101017:26
9.Radziejów-Popielów10615:27
10.Czerwionka1037:24

Zapowiedź XI kolejki (03/04.10.2020)

Rymer Rybnik – Pierwszy Chwałowice (sb 15:00), Polonia Marklowice – Płomień Połomia (sb 15:00), Granica Ruptawa – Radziejów-Popielów (sb 15:00), Polonia Łaziska – Gwiazda Skrzyszów (sb 15:00), Czerwionka – Forteca Świerklany (nd 15:00).


A klasa (Podokręg Racibórz)

Wyniki VIII kolejki (26/27.09.2020)

  • Rogów – Czyżowice 2:2 (2:2)
  • Raszczyce – Chałupki 9:1 (5:0)
  • Nieboczowy – Pawłów 5:1 (2:1)
  • Pietrowice Wielkie – Brzezie 0:0
  • Kuźnia Raciborska – Kornowac 2:2 (1:0)
  • Rudy – Studzienna 2:2 (1:1)
  • Nowa Wieś – Kobyla 6:0 (3:0)
  • Zawada Książęca – Syrynia 4:2 (2:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Raszczyce82447:5
2.Czyżowice82034:7
3.Nowa Wieś81931:11
4.Kobyla81618:15
5.Rudy81615:18
6.Nieboczowy81221:12
7.Studzienna81213:12
8.Kuźnia Raciborska81125:19
9.Zawada Książęca81115:20
10.Rogów8911:13
11.Syrynia8717:33
12.Brzezie867:12
13.Pietrowice Wielkie8612:19
14.Kornowac8510:16
15.Pawłów839:25
16.Chałupki805:53

Zapowiedź IX kolejki (03/04.10.2020)

Studzienna – Kuźnia Raciborska (sb 15:00), Chałupki – Rogów (sb 15:00), Syrynia – Pietrowice Wielkie (sb 15:00), Pawłów – Zawada Książęca (sb 15:00), Czyżowice – Rudy (sb 15:00), Brzezie – Raszczyce (nd 15:00), Kobyla – Nieboczowy (nd 15:00), Kornowac – Nowa Wieś (nd 15:00).


A klasa (Podokręg Rybnik)

Wyniki VII kolejki (26/27.09.2020)

  • Orzepowice – Mszana 1:3 (1:2)
  • Niewiadom – Bełk II 0:3 (0:3)
  • Rydułtowy – Jejkowice 0:0
  • Jankowice – Kleszczów 5:3 (3:2)
  • Grabownia-Golejów – Wilchwy 6:2 (2:1)
  • Żory – Szczejkowice 2:2 (2:2)
  • Baranowice – Radlin 0:0
  • Ochojec – Boguszowice 5:3 (2:2)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Żory71719:12
2.Jejkowice71623:5
3.Ochojec71527:10
4.Jankowice71523:14
5.Baranowice71411:8
6.Mszana71316:8
7.Boguszowice71228:19
8.Bełk II71212:20
9.Radlin71119:10
10.Rydułtowy71112:6
11.Niewiadom71026:21
12.Orzepowice7615:24
13.Grabownia-Golejów7416:23
14.Szczejkowice748:35
15.Kleszczów7110:24
16.Wilchwy708:34

Zapowiedź VIII kolejki (03/04.10.2020)

Boguszowice – Rydułtowy (sb 15:00), Jejkowice – Jankowice (sb 15:00), Radlin – Wilchwy (sb 15:00), Mszana – Grabownia-Golejów (sb 15:00), Kleszczów – Niewiadom (sb 15:00), Szczejkowice – Orzepowice (nd 15:00), Bełk II – Żory (nd 15:00), Baranowice – Ochojec (nd 15:00).