Wtorek, 26 stycznia 2021

imieniny: Pauli, Polikarpa, Pauliny

RSS

27.09.2020 20:00 | 0 komentarzy | (ak)

GKS Jastrzębie tym razem został pokonany przez Widzewa Łódź. ROW Rybnik nie był zbyt gościnny dla rezerw Górnika Zabrze, które odprawił bez punktów. W IV lidze, okręgówkach, A, B i C klasach mnóstwo ciekawych rezultatów i kolejnych przetasowań w tabelach. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

B klasa (Podokręg Racibórz)

Wyniki IX kolejki (26/27.09.2020)

  • Lyski – Czyżowice II 3:0 (2:0)
  • Zabełków – Bełsznica 1:2 (0:2)
  • Pstrążna – Adamowice 1:2 (0:1)
  • Górki Śląskie – Zawada 5:1 (1:0)
  • Markowice – Grzegorzowice 0:5 (0:1)
  • Gorzyce II – Gamów 1:3 (0:0)
  • Krzyżkowice – Rzuchów 9:0 (3:0)
  • Owsiszcze – Pszów (mecz odwołany z powodu złego stanu boiska)
  • Pietraszyn – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Grzegorzowice82147:9
2.Pietraszyn81924:11
3.Markowice91925:13
4.Krzyżkowice81631:13
5.Lyski81624:14
6.Owsiszcze71522:10
7.Gamów81519:16
8.Bełsznica81326:17
9.Gorzyce II91226:21
10.Adamowice81218:20
11.Pszów81115:14
12.Górki Śląskie81113:19
13.Zabełków9818:17
14.Pstrążna9720:35
15.Czyżowice II9419:37
16.Zawada9414:34
17.Rzuchów937:68

Zapowiedź X kolejki (03/04.10.2020)

Pszów – Lyski (sb 13:00), Gamów – Krzyżkowice (sb 13:00), Pietraszyn – Markowice (sb 13:00), Bełsznica – Gorzyce II (sb 15:00), Grzegorzowice – Pstrążna (sb 15:00), Zawada – Owsiszcze (nd 15:00), Adamowice – Zabełków (nd 15:00), Rzuchów – Górki Śląskie (nd 15:00), Czyżowice II – pauza.


B klasa (Podokręg Rybnik)

Wyniki VI kolejki (26/27.09.2020)

  • Godów – Kamień 6:0 (3:0)
  • Stanowice – Rowień 4:0 (1:0)
  • Czuchów – Dębieńsko 4:1 (4:1)
  • Kokoszyce – Krostoszowice 3:2 (1:1)
  • Gołkowice – Odra Wodzisław Śląski II 4:0 (2:0)
  • Szczerbice – Gotartowice 0:0

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Gołkowice61820:4
2.Stanowice61621:5
3.Kokoszyce61314:13
4.Odra Wodzisław Śląski II61226:16
5.Szczerbice6816:11
6.Gotartowice6710:13
7.Czuchów6616:18
8.Rowień6611:16
9.Godów6516:18
10.Dębieńsko658:17
11.Krostoszowice6311:15
12.Kamień603:26

Zapowiedź VII kolejki (03/04.10.2020)

Kamień – Szczerbice (sb 15:00), Krostoszowice – Godów (sb 15:00), Rowień – Gołkowice (sb 15:00), Gotartowice – Czuchów (nd 15:00), Dębieńsko – Stanowice (nd 15:00), Odra Wodzisław Śląski II – Kokoszyce (nd 15:00).


C klasa – grupa 1 (Podokręg Racibórz)

Wyniki VI kolejki (26/27.09.2020)

  • Brzezie II – Rogów II 1:1 (1:0)
  • Bojanów – Krzanowice II 1:4 (1:1)
  • Cyprzanów – Owsiszcze II 8:1 (5:1)
  • Olza – Wojnowice 3:1 (2:1)
  • Bolesław – Tworków II 2:3 (1:0)
  • Turza Śląska II – Buków 1:1 (0:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Buków71933:4
2.Cyprzanów61523:9
3.Olza61314:9
4.Wojnowice61216:8
5.Tworków II71215:21
6.Turza Śląska II61114:10
7.Krzanowice II6919:19
8.Rogów II6811:13
9.Bolesław6415:21
10.Brzezie II6313:17
11.Bojanów609:29
12.Owsiszcze II601:23

Zapowiedź VII kolejki (03/04.10.2020)

Wojnowice – Tworków II (sb 15:00), Owsiszcze II – Brzezie II (sb 15:00), Krzanowice II – Olza (sb 15:00), Bolesław – Turza Śląska II (sb 15:00), Buków – Cyprzanów (nd 15:00), Rogów II – Bojanów (nd 15:00).


C klasa – grupa 2 (Podokręg Racibórz)

Wyniki VI kolejki (26/27.09.2020)

  • Studzienna II – Markowice II 5:1 (4:0)
  • Dzimierz – Gaszowice II 3:6 (0:5)
  • Zwonowice – Czernica II 9:1 (5:0)
  • Ruda Kozielska – Rudy II 0:1 (0:1)
  • Siedliska – Płonia Racibórz 0:1 (0:1)
  • Ocice Racibórz – Nowa Wieś II 3:0 (wo) drużyna gości nie przyjechała na mecz

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Ocice Racibórz61539:9
2.Zwonowice61321:6
3.Studzienna II61217:12
4.Dzimierz61218:15
5.Gaszowice II61116:10
6.Płonia Racibórz6108:6
7.Czernica II6815:20
8.Ruda Kozielska6614:17
9.Nowa Wieś II6410:11
10.Rudy II646:19
11.Markowice II649:38
12.Siedliska633:13

Zapowiedź VII kolejki (03/04.10.2020)

Nowa Wieś II – Dzimierz (sb 14:00), Czernica II – Siedliska (sb 15:00), Płonia Racibórz – Ocice Racibórz (sb 15:00), Markowice II – Ruda Kozielska (nd 11:00), Rudy II – Zwonowice (nd 15:00), Gaszowice II – Studzienna II (nd 15:00).


C klasa (Podokręg Rybnik)

Wyniki IV kolejki (26/27.09.2020)

  • Skrbeńsko – Ruptawa II 8:0 (5:0)
  • Czerwionka II – Polaris Żory 2:3 (2:1)
  • Jejkowice II – Szeroka 6:0 (2:0)
  • Rój – Chwałowice II 1:3 (0:1)
  • Krostoszowice II – Jastrzębie-Bzie 0:3 (0:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Jejkowice II51530:5
2.Skrbeńsko51022:4
3.Jastrzębie-Bzie5913:7
4.Krostoszowice II5914:12
5.Szeroka5910:22
6.Chwałowice II5710:9
7.Ruptawa II5610:20
8.Rój539:18
9.Polaris Żory536:21
10.Czerwionka II5312:28

Zapowiedź V kolejki (03/04.10.2020)

Jastrzębie-Bzie – Czerwionka II (sb 15:00), Ruptawa II – Rój (nd 11:00), Szeroka – Skrbeńsko (nd 15:00), Polaris Żory – Jejkowice II (nd 15:00), Chwałowice II – Krostoszowice II (nd 15:00).