Czwartek, 4 marca 2021

imieniny: Kazimierza, Łucji, Witosława

RSS

Trwają zapisy do XIII Żorskiego Biegu Ulicznego

02.10.2020 10:40 | 0 komentarzy | AgaKa

W niedzielę, 11 października na terenie Parku Cegielnia przy ul. Folwareckiej od godz. 11.00 w odstępach godzinnych odbędą się cztery cykle biegowe z łącznym limitem 400 osób. Każdy z biegów odbędzie się na dystansie ok. 2 km  przy całkowicie zamkniętym ruchu, ze startem i metą zlokalizowaną na terenie parku.

Trwają zapisy do XIII Żorskiego Biegu Ulicznego
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zapisy na bieg prowadzone będą poprzez firmę www.datasport.pl i potrwają do godz. 15.00, w czwartek 8 października lub do wyczerpania limitu uczestników. Honorowy patronat nad imprezą objęli Prezydent Miasta Waldemar Socha oraz Przewodniczący Rady Miasta Piotr Kosztyła.

Bieg po zdrowie” ma charakter rekreacyjny, a wprowadzony w tym roku po raz pierwszy na tym dystansie elektroniczny pomiar czasów ma jedynie służyć dla indywidualnych potrzeb ich uczestników. Każdy start poprzedzony będzie rytmiczną rozgrzewką, a także pamiątkowym zdjęciem. Na mecie na uczestników będą czekać pamiątkowe medale. Każdy uprawniony uczestnik otrzyma pakiet startowy z niespodziankami, a także możliwość udziału w konkursie z nagrodami, których łączna pula wynosi aż 2 000 zł!