Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Bez niespodzianki. Rybniczanki przegrały z Medykiem

W 8. kolejce Ekstraligi Kobiet zespół z Rybnika pojechał do Konina, gdzie zagrał z miejscowym Medykiem.

Bez niespodzianki. Rybniczanki przegrały z Medykiem

W sobotnim meczu gospodynie z Konina bardzo szybko wyszły na prowadzenie. Już w pierwszej minucie spotkania Patrycja Dulak musiała wyciągać piłkę z siatki po strzale Anny Gawrońskiej. Ta sama zawodniczka ponownie pokonała rybnicką bramkarkę w 29. minucie gry. Kontaktowego gola dla TS ROW Rybnik zdobyła Patrycja Matla.

Po zmianie stron Medyk także przeważał na boisku. Drużyna prowadzona przez trenera Romana Jaszczaka do bramki ROW-u trafiała jeszcze w 57. i 78. minucie gry. Rybniczanki drugiego gola zdobyły w 82. minucie spotkania, a na listę strzelczyń wpisała się Edyta Botor. W doliczonym czasie gry samobójczego gola zdobyły Julia Krzyżok.

TS ROW przegrał w Koninie 2:5 i była to siódma ligowa porażka rybniczanek w tym sezonie. W następnej kolejce podopieczne trenera Krzysztofa Klonka zagrają z Górnikiem Łęczna.

KKPK Medyk Konin – TS ROW Rybnik 5:2 (2:1)

Bramki: Anna Gawrońska (1., 29.), Natalia Chudzik (57.), Gabriela Grzywińska (78.), samobójcza (Julia Krzyżok - 90.) – Patrycja Matla (45.), Edyta Botor (82.)

Konin: Sapor - Sirant, Sałata, Maskiewicz, Zając - Abambila, Grzywińska, Piechocka - Kaletka, Chudzik, Gawrońska. Rezerwowe: Grzączkowska, Bond-Flasza, Koronkiewicz, Eremenkova, Szydełko, Kopińska, Dymińska.
Trener: Roman Jaszczak.

Rybnik: Dulak – Stopka, Parzych, Kubik, Guzik, Zdechovanova, Pluta, Matla, Kurzelowska, Krzyżok, Botor. RezerwoweL Wieczorek, Sroka, Kuś.
Trener: Krzysztof Klonek.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].