Wtorek, 24 listopada 2020

imieniny: Emmy, Flory, Jana

RSS

04.10.2020 21:12 | 0 komentarzy | (ak)

Prawdziwa jesień zawitała już na boiska, dlatego piłkarze coraz mocniej rozgrzewają kibiców. Do zakończenia bieżących rozgrywek zostało jeszcze sporo czasu, więc warto pasjonować się walką o ligowe punkty. Tym razem znów padło bardzo dużo ciekawych rezultatów. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (PZPN)

Wyniki VII kolejki (03/04.10.2020)

  • GKS Tychy – Korona Kielce 0:1 (0:1)
  • Odra Opole – Arka Gdynia 0:0
  • Zagłębie Sosnowiec – Sandecja Nowy Sącz 3:0 (2:0)
  • Miedź Legnica – Chrobry Głogów 2:2 (1:2)
  • ŁKS Łódź – Resovia Rzeszów 2:1 (1:0)
  • Puszcza Niepołomice – Widzew Łódź 1:0 (1:0)
  • Stomil Olsztyn – GKS Bełchatów 0:0
  • Termalica Nieciecza – Radomiak Radom 3:2 (2:1)
  • Górnik Łęczna – GKS Jastrzębie (mecz odwołany z powodu wirusa COVID-19)

Wyniki VI kolejki (29/30.09.2020)

  • Puszcza Niepołomice – GKS Jastrzębie 2:1 (0:0)
  • Widzew Łódź – Zagłębie Sosnowiec 1:1 (0:0)
  • Arka Gdynia – GKS Tychy 0:2 (0:1)
  • Sandecja Nowy Sącz – Stomil Olsztyn 1:4 (0:2)
  • Chrobry Głogów – Górnik Łęczna 1:1 (1:0)
  • Korona Kielce – Termalica Nieciecza 0:3 (0:2)
  • Odra Opole – Resovia Rzeszów 1:0 (1:0)
  • GKS Bełchatów – ŁKS Łódź 1:3 (1:3)
  • Radomiak Radom – Miedź Legnica 0:2 (0:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.ŁKS Łódź72120:4
2.Termalica Nieciecza71812:3
3.Odra Opole7166:5
4.Arka Gdynia61312:4
5.Górnik Łęczna51310:2
6.Miedź Legnica71112:9
7.GKS Tychy7117:6
8.Puszcza Niepołomice6107:7
9.Radomiak Radom6910:9
10.Chrobry Głogów799:8
11.Korona Kielce796:9
12.Stomil Olsztyn785:7
13.Zagłębie Sosnowiec778:6
14.Widzew Łódź775:11
15.GKS Bełchatów*733:10
16.Resovia Rzeszów735:13
17.GKS Jastrzębie603:12
18.Sandecja Nowy Sącz704:19

*Klub ukarany odjęciem 2 punktów z powodu zaległości finansowych.

Zapowiedź VIII kolejki (09/11.10.2020)

Widzew Łódź – Sandecja Nowy Sącz (pt 17:40), Miedź Legnica – GKS Jastrzębie (pt 18:00), Arka Gdynia – ŁKS Łódź (sb 12:40), Radomiak Radom – GKS Tychy (sb 17:00), Stomil Olsztyn – Resovia Rzeszów (sb 17:00), GKS Bełchatów – Zagłębie Sosnowiec (sb 18:00), Korona Kielce – Odra Opole (nd 12:40). Uwaga! Dwa mecze: Puszcza Niepołomice – Górnik Łęczna oraz Chrobry Głogów – Termalica Nieciecza zostały przełożone na 21.10.2020 roku (śr 18:00).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki XI kolejki (03/07.10.2020)

  • Pniówek Pawłowice – Gwarek Tarnowskie Góry 2:3 (2:1)
  • Piast Żmigród – Polonia Bytom 2:3 (1:1)
  • Warta Gorzów – Rekord Bielsko-Biała 1:0 (0:0)
  • Ślęza Wrocław – Zagłębie Lubin II 1:1 (0:0)
  • Miedź Legnica II – Foto Higiena Błyskawica Gać 2:2 (1:0)
  • MKS Kluczbork – Lechia Zielona Góra 1:2 (1:1)
  • Ruch Chorzów – Polonia Nysa 4:0 (1:0)
  • Polonia-Stal Świdnica – ROW Rybnik (śr 15:30)
  • Górnik Zabrze II – Stal Brzeg (mecz przełożony na 28.10.2020, śr 14:00)
  • LKS Goczałkowice – pauza

Wyniki zaległych meczów III kolejki (30.09.2020)

  • Pniówek Pawłowice – Zagłębie Lubin II 2:1 (0:0)
  • Miedź Legnica II – Polonia Bytom 2:3 (1:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Ruch Chorzów102327:10
2.Ślęza Wrocław102325:10
3.Polonia Bytom92121:10
4.MKS Kluczbork111721:18
5.LKS Goczałkowice101619:16
6.Gwarek Tarnowskie Góry81515:12
7.Zagłębie Lubin II91422:11
8.Stal Brzeg91319:10
9.Górnik Zabrze II91319:15
10.Lechia Zielona Góra91315:19
11.ROW Rybnik91215:14
11.Rekord Bielsko-Biała101215:14
13.Pniówek Pawłowice91216:16
14.Warta Gorzów111213:26
15.Foto Higiena Gać101013:21
16.Miedź Legnica II9812:19
17.Piast Żmigród11716:27
18.Polonia Nysa9712:28
19.Polonia-Stal Świdnica10414:33

Zapowiedź XII kolejki (09/10.10.2020)

Polonia Bytom – Ślęza Wrocław (pt 15:00), Stal Brzeg – Polonia-Stal Świdnica (sb 14:00), ROW Rybnik – Ruch Chorzów (sb 15:00), Gwarek Tarnowskie Góry – LKS Goczałkowice (sb 15:00), Miedź Legnica II – Pniówek Pawłowice (sb 15:00), Rekord Bielsko-Biała – MKS Kluczbork (sb 15:00), Polonia Nysa – Warta Gorzów (sb 15:00), Lechia Zielona Góra – Piast Żmigród (sb 15:00), Foto Higiena Błyskawica Gać – Zagłębie Lubin II (sb 15:00), Górnik Zabrze II – pauza.


IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki XI kolejki (02/04.10.2020)

  • Decor Bełk – Odra Wodzisław Śląski 2:1 (1:0)
  • Odra Centrum Wodzisław Śląski – Czechowice-Dziedzice 2:0 (1:0)
  • Radziechowy-Wieprz – Unia Książenice 1:2 (0:2)
  • Rozwój Katowice – Tychy II 3:1 (1:0)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Czaniec 1:3 (0:0)
  • Spójnia Landek – Kuźnia Ustroń 5:1 (3:0)
  • Jedność Przyszowice – Iskra Pszczyna 1:0 (0:0)
  • Unia Turza Śląska – Orzeł Łękawica (mecz odwołany z powodu wirusa COVID-19)
  • Drzewiarz Jasienica – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Unia Książenice102723:11
2.Odra Wodzisław Śląski112429:11
3.Decor Bełk112017:16
4.Czaniec111823:22
5.Spójnia Landek101518:10
6.Rozwój Katowice111526:19
7.Orzeł Łękawica91417:11
8.Podbeskidzie B-B II101419:18
9.Czechowice-Dziedzice111417:16
10.Kuźnia Ustroń101418:21
11.Tychy II111322:22
12.Unia Turza Śląska91318:19
13.Drzewiarz Jasienica101314:20
14.Odra Centrum Wodzisław Śl.101216:22
15.Jedność Przyszowice1098:21
16.Radziechowy-Wieprz10611:22
17.Iskra Pszczyna10612:27

Zapowiedź XII kolejki (10/11.10.2020)

Czechowice-Dziedzice – Odra Wodzisław Śląski (sb 11:00), Unia Książenice – Unia Turza Śląska (sb 15:00), Odra Centrum Wodzisław Śląski – Radziechowy-Wieprz (sb 15:00), Czaniec – Drzewiarz Jasienica (sb 15:00), Kuźnia Ustroń – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (sb 15:00), Iskra Pszczyna – Spójnia Landek (sb 15:00), Orzeł Łękawica – Jedność Przyszowice (sb 15:00), Tychy II – Decor Bełk (nd 11:00), Rozwój Katowice – pauza.