Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Klęska Chemika. Pierwsza porażka Porawia

W dniach 3-4 października została rozegrana 13 kolejka spotkań IV ligi opolskiej. 

Klęska Chemika. Pierwsza porażka Porawia
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

13 kolejka IV ligi opolskiej nie była szczęśliwa dla drużyn z Głubczyc, Kędzierzyna Koźla oraz Większyc.

Porawie Większyce doznało pierwszej porażki w tym sezonie ligowym. Porawie przegrało u siebie 3:2 z Unią Krapkowice i spadło na drugie miejsce w tabeli.

Chemik Kędzierzyn-Koźle został rozgromiony u siebie przez Małapanew Ozimek. Goście wygrali aż 8:2. Chemik w ostatnich dwóch spotkaniach stracił aż 13 bramek, co sygnalizuje kryzys w ekipie z Kędzierzyna-Koźla.

Już siódme spotkanie w sezonie przegrała Polonia Głubczyce. Tym razem lepszy okazał się MKS Gogolin. Polonia rozpoczęła sezon poniżej oczekiwań i zajmuje dopiero 13 miejsce w tabeli.

  • Porawie Większyce - Unia Krapkowice 2:3
  • Chemik Kędzierzyn Koźle - Małapanew Ozimek 2:8
  • Polonia Głubczyce - MKS Gogolin 1:3

Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].