Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Mecz Polonii przerwany. Porawie bez punktów

W dniach 10-11 października została rozegrana 14 kolejka pilkarskiej IV ligi opolskiej.

Mecz Polonii przerwany. Porawie bez punktów
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Mecz pomiędzy Polonią Głubczyce oraz ekipą Małapanew Ozimek został przerwany po pierwszej połowie. Powodem była ulewa, która przeszła nad stadionem. Mecz został przerwany przy stanie 2:1 dla drużyny z Ozimka. Nie poznaliśmy jeszcze dokładnego terminu, w którym mecz zostanie dokończony.

Kolejne punkty straciła drużyna Porawie Większyce. Ekipa, która była niepokonana przez wiele kolejek, w ostatnich dwóch tygodniach doznała dwóch porażek. Tym razem Porawie przegrało z GKS-em Głuchołazy 3:0. Wynik jest zaskoczeniem, ponieważ GKS plasuje się w dolnej części tabeli. Porawie spadło na 3 miejsce.

Kolejnej porażki doznał Chemik Kędzierzyn-Koźle. Drużyna ta jest ewidentnie w dołku. Przegrywa wysoko ostanie spotkania. Tym razem Chemik przegrał na wyjeździe w Starowicach 4:2.

  • Małapanew Ozimek - Polonia Głubczyce  2:1 (mecz przerwany po 45 minutach z powodu ulewy)
  • GKS Głuchołazy - Porawie Większyce 3:0
  • LZS Starowice Dolne - Chemik Kędzierzyn Koźle 4:2

Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].