Sobota, 28 listopada 2020

imieniny: Zdzisława, Lesława, Gościerada

RSS

Epidemia na Śląsku:
18.10.2020 20:27 | 0 komentarzy | (ak)

Grząskie boiska i COVID-19 były w czasie minionego weekendu głównymi rywalami wielu drużyn piłkarskich. Niestety, ale spełnił się „zły” scenariusz i mnóstwo spotkań zostało odwołanych. Zespoły, które zaliczyły swoje mecze, długo zapamiętają trudne warunki do gry. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Klasa okręgowa – grupa 3 (Podokręg Racibórz)

Wyniki XIII kolejki (17.10.2020)

  • Unia Racibórz – Krzyżanowice 2:0 (0:0)
  • Nędza – Krzanowice 1:0 (1:0) mecz zakończony w 46 minucie z powodu zagrożenia bezpieczeństwa obu drużyn, sztabów, osób funkcyjnych oraz sędziów
  • Dąb Gaszowice – Naprzód Borucin (mecz przełożony na 11.11.2020, śr 13:00)
  • Silesia Lubomia – Tworków (mecz przełożony na 11.11.2020, śr 13:30)
  • Czarni Gorzyce – Zameczek Czernica (mecz przełożony na 28.11.2020, sb 11:00)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Tworków122738:21
2.Czarni Gorzyce122636:21
3.Unia Racibórz132139:24
4.Nędza122121:18
5.Naprzód Borucin121737:33
6.Krzyżanowice121719:22
7.Zameczek Czernica121416:22
8.Krzanowice111219:36
9.Silesia Lubomia12911:19
10.Dąb Gaszowice12713:33

Zapowiedź XIV kolejki (24/25.10.2020)

Krzyżanowice – Silesia Lubomia (sb 15:00), Krzanowice – Naprzód Borucin (sb 15:00), Zameczek Czernica – Unia Racibórz (sb 15:00), Tworków – Nędza (nd 14:00), Dąb Gaszowice – Czarni Gorzyce (nd 15:00).


Klasa okręgowa – grupa 3 (Podokręg Rybnik)

Wynik XIII kolejki (17.10.2020)

  • Polonia Łaziska – Czerwionka 4:1 (0:0)
  • Rymer Rybnik – Radziejów-Popielów (mecz przełożony na 11.11.2020, śr 13:00)
  • Płomień Połomia – Gwiazda Skrzyszów (mecz przełożony na 11.11.2020, śr 13:00)
  • Polonia Marklowice – Pierwszy Chwałowice (mecz przełożony na 11.11.2020, śr 13:00)
  • Granica Ruptawa – Forteca Świerklany (mecz przełożony na 11.11.2020, śr 13:30)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Forteca Świerklany122736:15
2.Płomień Połomia122630:19
3.Pierwszy Chwałowice122231:15
4.Gwiazda Skrzyszów122222:13
5.Granica Ruptawa122135:22
6.Polonia Marklowice121622:24
7.Polonia Łaziska131620:30
8.Rymer Rybnik121326:33
9.Radziejów-Popielów12617:36
10.Czerwionka1339:41

Zapowiedź XIV kolejki (24/25.10.2020)

Radziejów-Popielów – Polonia Marklowice (sb 15:00), Pierwszy Chwałowice – Polonia Łaziska (sb 15:00), Czerwionka – Granica Ruptawa (sb 15:00), Gwiazda Skrzyszów – Rymer Rybnik (sb 15:00), Forteca Świerklany – Płomień Połomia (nd 15:00).


A klasa (Podokręg Racibórz)

Wyniki XI kolejki (18.10.2020)

  • Rudy – Kuźnia Raciborska 7:0 (3:0)
  • Kobyla – Pietrowice Wielkie 4:1 (3:0)
  • Kornowac – Zawada Książęca 1:1 (0:0)
  • Brzezie – Rogów (mecz przełożony na 11.11.2020, śr 11:00)
  • Syrynia – Chałupki (mecz przełożony na 11.11.2020, śr 11:00)
  • Pawłów – Raszczyce (mecz przełożony na 11.11.2020, śr 11:00)
  • Czyżowice – Nowa Wieś (mecz przełożony na 11.11.2020, śr 11:00)
  • Nieboczowy – Studzienna (mecz przełożony na 11.11.2020, śr 11:00)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Raszczyce92750:6
2.Czyżowice102647:9
3.Kobyla112226:21
4.Nowa Wieś102034:15
5.Rudy111924:27
6.Rogów101525:15
7.Nieboczowy101526:17
8.Zawada Książęca111521:26
9.Studzienna101417:16
10.Kuźnia Raciborska111228:36
11.Pietrowice Wielkie111217:25
12.Kornowac11914:20
13.Brzezie979:14
14.Syrynia10719:38
15.Pawłów10615:30
16.Chałupki1018:65

Zapowiedź XII kolejki (24/25.10.2020)

Raszczyce – Kobyla (sb 15:00), Nowa Wieś – Rudy (sb 15:00), Nieboczowy – Czyżowice (sb 15:00), Pietrowice Wielkie – Kornowac (sb 15:00), Chałupki – Pawłów (sb 15:00), Rogów – Kuźnia Raciborska (nd 15:00), Zawada Książęca – Studzienna (nd 15:00), Brzezie – Syrynia (nd 15:00).


A klasa (Podokręg Rybnik)

Wyniki X kolejki (17/18.10.2020)

  • Jejkowice – Żory 6:2 (3:1)
  • Szczejkowice – Wilchwy 1:2 (0:2)
  • Kleszczów – Orzepowice 0:5 (0:3)
  • Boguszowice – Niewiadom 4:6 (3:3)
  • Bełk II – Grabownia-Golejów 6:2 (2:2)
  • Radlin – Mszana (mecz przełożony na 31.10.2020, sb 14:00)
  • Ochojec – Rydułtowy (mecz przełożony na 31.10.2020, sb 14:00)
  • Baranowice – Jankowice (mecz przełożony na 31.10.2020, sb 14:00)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Jejkowice102541:9
2.Żory102125:19
3.Mszana91927:8
4.Radlin91725:10
5.Ochojec91629:14
6.Baranowice91615:12
7.Bełk II101620:27
8.Rydułtowy91517:9
9.Boguszowice101538:31
10.Orzepowice101531:26
11.Jankowice91527:27
12.Niewiadom101334:32
13.Grabownia-Golejów10521:39
14.Szczejkowice10513:47
15.Kleszczów10413:33
16.Wilchwy10310:43

Zapowiedź XI kolejki (24/25.10.2020)

Orzepowice – Jejkowice (sb 14:00), Wilchwy – Bełk II (sb 14:00), Rydułtowy – Radlin (sb 14:00), Jankowice – Ochojec (sb 14:00), Niewiadom – Baranowice (sb 14:00), Mszana – Szczejkowice (sb 14:00), Grabownia-Golejów – Kleszczów (nd 14:00), Żory – Boguszowice (nd 14:00).