Sobota, 28 listopada 2020

imieniny: Zdzisława, Lesława, Gościerada

RSS

Epidemia na Śląsku:
18.10.2020 20:27 | 0 komentarzy | (ak)

Grząskie boiska i COVID-19 były w czasie minionego weekendu głównymi rywalami wielu drużyn piłkarskich. Niestety, ale spełnił się „zły” scenariusz i mnóstwo spotkań zostało odwołanych. Zespoły, które zaliczyły swoje mecze, długo zapamiętają trudne warunki do gry. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

B klasa (Podokręg Racibórz)

Wyniki XII kolejki (18.10.2020)

  • Zawada – Czyżowice II 2:5 (1:2)
  • Adamowice – Krzyżkowice 1:1 (1:1)
  • Rzuchów – Lyski (mecz przełożony na 11.11.2020, śr 14:00)
  • Gamów – Owsiszcze (mecz przełożony na 11.11.2020, śr 14:00)
  • Markowice – Pstrążna (mecz przełożony na 11.11.2020, śr 14:00)
  • Pietraszyn – Zabełków (mecz przełożony na 11.11.2020, śr 14:00)
  • Bełsznica – Górki Śląskie (mecz przełożony na 11.11.2020, śr 14:00)
  • Grzegorzowice – Gorzyce II (mecz przełożony na 11.11.2020, śr 14:00)
  • Pszów – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Grzegorzowice102757:14
2.Pietraszyn102530:15
3.Lyski102231:15
4.Bełsznica101935:21
5.Markowice101928:17
6.Krzyżkowice111835:18
7.Owsiszcze91828:14
8.Górki Śląskie101723:21
9.Gamów101621:23
10.Adamowice111623:28
11.Gorzyce II111534:28
12.Pszów101117:21
13.Czyżowice II111026:40
14.Zabełków11820:22
15.Pstrążna11725:45
16.Zawada12719:42
17.Rzuchów1139:77

Zapowiedź XIII kolejki (24/25.10.2020)

Pszów – Zawada (sb 13:00), Zabełków – Markowice (sb 15:00), Górki Śląskie – Adamowice (sb 15:00), Krzyżkowice – Grzegorzowice (sb 15:00), Gorzyce II – Pietraszyn (nd 11:00), Owsiszcze – Bełsznica (nd 15:00), Lyski – Gamów (nd 15:00), Czyżowice II – Rzuchów (nd 15:00), Pstrążna – pauza.


B klasa (Podokręg Rybnik)

Wyniki IX kolejki (17/18.10.2020)

  • Stanowice – Gołkowice 2:0 (2:0)
  • Rowień – Godów 3:2 (2:0)
  • Kamień – Czuchów 1:1 (0:1)
  • Dębieńsko – Kokoszyce 2:5 (1:0)
  • Krostoszowice – Gotartowice 1:1 (0:0)
  • Odra Wodzisław Śląski II – Szczerbice 5:3 (2:3)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Stanowice92540:6
2.Odra Wodzisław Śląski II92446:19
3.Gołkowice91922:13
4.Kokoszyce91926:24
5.Gotartowice91215:14
6.Szczerbice91124:18
7.Krostoszowice91019:16
8.Rowień91018:25
9.Czuchów9718:30
10.Godów9520:32
11.Dębieńsko9512:36
12.Kamień925:32

Zapowiedź X kolejki (24/25.10.2020)

Kamień – Krostoszowice (sb 14:00), Czuchów – Gołkowice (sb 14:00), Kokoszyce – Stanowice (sb 14:00), Gotartowice – Odra Wodzisław Śląski II (sb 15:00), Godów – Dębieńsko (nd 14:00), Szczerbice – Rowień (nd 14:00).


C klasa – grupa 1 (Podokręg Racibórz)

Wyniki IX kolejki (17/18.10.2020)

  • Cyprzanów – Brzezie II 2:6 (1:3)
  • Buków – Bojanów 6:2 (2:1)
  • Wojnowice – Turza Śląska II (mecz przełożony na 14.11.2020, sb 13:30)
  • Owsiszcze II – Olza (mecz przełożony na 15.11.2020, nd 13:30)
  • Rogów II – Tworków II (mecz przełożony na 15.11.2020, nd 13:30)
  • Krzanowice II – Bolesław (mecz przełożony na 15.11.2020, nd 13:30)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Buków102848:9
2.Turza Śląska II81722:11
3.Olza81616:12
4.Tworków II91619:23
5.Cyprzanów91528:25
6.Krzanowice II81322:20
7.Wojnowice81218:13
8.Rogów II81121:16
9.Bolesław8718:25
10.Brzezie II9619:24
11.Owsiszcze II833:27
12.Bojanów9316:45

Zapowiedź X kolejki (24/25.10.2020)

Tworków II – Owsiszcze II (sb 15:00), Bojanów – Cyprzanów (sb 15:00), Bolesław – Rogów II (sb 15:00), Wojnowice – Krzanowice II (sb 15:00), Turza Śląska II – Brzezie II (nd 15:00), Olza – Buków (nd 15:00).


C klasa – grupa 2 (Podokręg Racibórz)

Wyniki IX kolejki (17/18.10.2020)

  • Siedliska – Ocice Racibórz 0:7 (0:2)
  • Płonia Racibórz – Studzienna II 1:3 (0:2)
  • Markowice II – Zwonowice 1:5 (0:1)
  • Dzimierz – Czernica II 3:3 (1:1)
  • Gaszowice II – Rudy II 3:0 (1:0)
  • Nowa Wieś II – Ruda Kozielska (mecz przełożony na 15.11.2020, nd 11:00)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Ocice Racibórz92452:10
2.Zwonowice92244:9
3.Studzienna II91923:15
4.Dzimierz91927:21
5.Gaszowice II91823:12
6.Ruda Kozielska81222:19
7.Płonia Racibórz91010:13
8.Czernica II8919:27
9.Markowice II9715:48
10.Nowa Wieś II8413:17
11.Siedliska833:31
12.Rudy II918:37

Zapowiedź X kolejki (24/25.10.2020)

Studzienna II – Czernica II (sb 14:00), Zwonowice – Ocice Racibórz (sb 14:00), Dzimierz – Siedliska (sb 15:00), Markowice II – Gaszowice II (nd 11:00), Ruda Kozielska – Płonia Racibórz (nd 15:00), Rudy II – Nowa Wieś II (nd 15:00).


C klasa (Podokręg Rybnik)

Wyniki VII kolejki (18.10.2020)

  • Skrbeńsko – Rój 3:2 (1:1)
  • Chwałowice II – Polaris Żory 6:3 (2:0)
  • Ruptawa II – Czerwionka II 8:0 (8:0) mecz zakończony w 46 minucie z powodu zdekompletowania drużyny gości
  • Szeroka – Krostoszowice II (mecz przełożony na 08.11.2020, nd 13:30)
  • Jastrzębie-Bzie – Jejkowice II (nowy termin meczu zostanie dopiero ustalony)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Jejkowice II72138:7
2.Skrbeńsko81634:14
3.Chwałowice II81627:15
4.Jastrzębie-Bzie71530:9
5.Ruptawa II81523:23
6.Szeroka71214:19
7.Krostoszowice II7918:21
8.Rój8312:24
9.Polaris Żory8310:34
10.Czerwionka II8314:54

Zapowiedź VIII kolejki (25.10.2020)

Jejkowice II – Rój (nd 11:00), Krostoszowice II – Skrbeńsko (nd 14:00), Czerwionka II – Szeroka (nd 14:00), Polaris Żory – Ruptawa II (nd 14:00), Jastrzębie-Bzie – Chwałowice II (nd 14:00).