Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Przełamanie Chemika

W dniach 17-18 października została rozegrana 15 kolejka IV ligi opolskiej. 

Przełamanie Chemika
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Ważne zwycięstwo odniosła ekipa Chemika Kędzierzyn-Koźle, która przełamała złą serię pięciu meczów bez wygranej. Chemik wygrał wysoko 7:1 z LZS-em Walce. Po 15 kolejce spotkań, ekipa z Kędzierzyna-Koźla zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli. W najbliższej kolejce Chemik zagra na wyjeździe z Victorią Chróścice.

Od miesiąca nie wygrała swojego meczu Polonia Głubczyce. Drużyna trenera Owczarka przegrała w ostatniej kolejce u siebie z LZS-em Starowice Dolne. Polonia ma jeden mecz zaległy, ale sytuacja w tabeli nie jest najlepsza. Ekipa z Głubczyc  zajmuje dopiero 16 miejsce. 

Mecz Porawia Większyce z Ruchem Zdzieszowice został odwołany. Nie podano nowego terminu spotkania.

  • Chemik Kędzierzyn-Koźle - LZS Walce 6:1
  • Polonia Głubczyce - LZS Starowice Dolne 2:3
  • Porawie Większyce - Ruch Zdzieszowice (mecz odwołany)

Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].