Sobota, 28 listopada 2020

imieniny: Zdzisława, Lesława, Gościerada

RSS

Epidemia na Śląsku:

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi

25.10.2020 17:49 | 0 komentarzy | (ak)

Młodzi piłkarze zaliczyli kolejną serię ligowych spotkań. Zespoły, które od dłuższego czasu dominują w swoich grupach są coraz bliżej osiągnięcia zamierzonych celów. Sprawdź bieżące wyniki, aktualne tabele oraz zapowiedzi najbliższych pojedynków.

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Juniorzy starsi A1 (Podokręg Rybnik i Racibórz)

Wyniki IX kolejki (25.10.2020)

  • Radlin – Wilchwy 4:2 (1:1)
  • Kamień – Orzepowice 4:3 (2:2)
  • Unia Racibórz – Mszana 3:1 (2:0)
  • Baranowice – Jankowice 0:2 (0:1)
  • Rymer Rybnik – Gołkowice 0:1 (0:0)
  • Czerwionka – Forteca Świerklany 2:2 (1:1)
  • Jejkowice – Krzyżanowice 2:2 (1:2)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Jejkowice92342:8
2.Unia Racibórz92169:11
3.Wilchwy92135:14
4.Czerwionka91748:25
5.Forteca Świerklany91731:13
6.Krzyżanowice91723:14
7.Radlin91638:25
8.Jankowice91317:36
9.Mszana8913:21
10.Gołkowice9711:28
11.Baranowice9713:35
12.Orzepowice9611:44
13.Rymer Rybnik839:26
14.Kamień939:69

Zapowiedź zaległego meczu VIII kolejki (31.10.2020)

Mszana – Rymer Rybnik (sb 10:00).

Zapowiedź X kolejki (07/08.11.2020)

Gołkowice – Forteca Świerklany (sb 10:00), Krzyżanowice – Kamień (nd 10:00), Jankowice – Czerwionka (nd 10:00), Wilchwy – Jejkowice (nd 10:00), Mszana – Radlin (nd 10:00), Rymer Rybnik – Unia Racibórz (nd 10:00), Orzepowice – Baranowice (nd 15:30).


Juniorzy młodsi B1 – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik)

Wyniki VIII kolejki (25.10.2020)

  • Grabownia-Golejów – Kleszczów 2:1 (1:1)
  • Champions Rybnik – Odra Wodzisław Śląski 2:4 (0:1)
  • Odra Centrum Wodzisław Śląski – pauza

Wynik zaległego meczu VII kolejki (21.10.2020)

  • Kleszczów – Champions Rybnik 2:7 (1:4)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Odra Wodzisław Śląski61832:10
2.Odra Centrum Wodzisław51239:5
3.Champions Rybnik6625:24
4.Kleszczów7614:47
5.Grabownia-Golejów637:31

Zapowiedź IX kolejki (08.11.2020)

Grabownia-Golejów – Champions Rybnik (nd 10:00), Odra Centrum Wodzisław Śląski – Odra Wodzisław Śląski (nd 10:00), Kleszczów – pauza.


Juniorzy młodsi B1 (Podokręg Racibórz)

Wyniki IX kolejki (25.10.2020)

  • Ocice Racibórz – Rudy 6:3 (3:0)
  • Krzanowice – Studzienna 9:3 (5:1)
  • Gmina Lubomia – Rogów 5:1 (4:1)
  • Borucin – Pietrowice Wielkie 1:4 (0:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Krzanowice82148:16
2.Pietrowice Wielkie81820:10
3.Rudy71327:19
4.Ocice Racibórz81230:29
5.Studzienna8922:26
6.Rogów8914:30
7.Gmina Lubomia9824:36
8.Borucin8426:45

Zapowiedź zaległego meczu V kolejki (31.10.2020)

Borucin – Rudy (sb 10:00).

Zapowiedź X kolejki (07/08.11.2020)

Rudy – Krzanowice (sb 10:00), Studzienna – Gmina Lubomia (nd 10:00), Rogów – Borucin (nd 11:00), Pietrowice Wielkie – Ocice Racibórz (nd 11:00).


Juniorzy młodsi B2 (Podokręg Rybnik)

Wyniki X kolejki (24/25.10.2020)

  • Połomia – Rymer Rybnik 2:2 (1:0)
  • Szczerbice – Rój 3:2 (2:2)
  • Żory – Świerklany 1:4 (0:2)
  • Ochojec – Winners Gołkowice (mecz odwołany z powodu wirusa COVID-19)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Winners Gołkowice92582:8
2.Szczerbice101818:18
3.Połomia91739:18
4.Rymer Rybnik91449:16
5.Żory101034:51
6.Świerklany91016:33
7.Rój859:45
8.Ochojec8311:69

Zapowiedź zaległych meczów IX kolejki (31.10.2020)

Rój – Połomia (sb 10:00), Rymer Rybnik – Ochojec (sb 10:00).

Zapowiedź XI kolejki (07/08.11.2020)

Świerklany – Ochojec (sb 10:00), Szczerbice – Połomia (nd 10:00), Rój – Żory (nd 10:00), Winners Gołkowice – Rymer Rybnik (nd 10:00).


Juniorzy młodsi B2 (Podokręg Racibórz)

Mecze VIII kolejki (25.10.2020)

  • Nędza – Czernica (mecz przełożony na 15.11.2020, nd 11:00)
  • Zawada – Kuźnia Raciborska (mecz przełożony na 15.11.2020, nd 11:00)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Czernica61635:8
2.Nędza61351:17
3.Zawada6316:42
4.Kuźnia Raciborska638:43

Zapowiedź zaległego meczu IV kolejki (31.10.2020)

Czernica – Kuźnia Raciborska (sb 10:00).

Zapowiedź IX kolejki (07/08.11.2020)

Czernica – Zawada (sb 11:00), Kuźnia Raciborska – Nędza (nd 11:00).