Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Lider zbyt mocny dla Chemika

W sobotę 14 listopada została rozegrana 19. kolejka piłkarskiej IV ligi opolskiej. 

Lider zbyt mocny dla Chemika
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Chemik Kędzierzyn-Koźle podejmował u siebie rozpędzonego lidera ze Zdzieszowic. Goście nie pozostawili złudzeń, kto jest drużyną mocniejszą. Ruch wygrał pewnie 6:2, w tym sezonie nie zanotował jeszcze porażki. Chemik zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli, z dorobkiem 30 punktów. W następnej kolejce Chemik zagra ze Skalnikiem Gracze. 

Polonia Głubczyce zrehabilitowała się po niespodziewanej porażce z LZS-em Walce i wygrała u siebie z GKS-em Głuchołazy 4:0. Polonia zajmuje dwunaste miejsce w tabeli, z dorobkiem 25 punktów. W następnej kolejce Polonia zagra z liderem w Zdzieszowicach.

Porawie Większyce nie miało problemów ze Swornicą Czarnowąsy. Gospodarze wygrali mecz 3:0 i umocnili się na czwartej pozycji w tabeli. Porawie ma na swoim koncie 39 punktów. W następnej kolejce Porawie zagra z Fortuną Głogówek.

  • Chemik Kędzierzyn Koźle - Ruch Zdzieszowice 2:6
  • Polonia Głubczyce - GKS Głuchołazy 4:0
  • Porawie Większyce - Swornica Czarnowąsy 3:0

Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].