Poniedziałek, 25 stycznia 2021

imieniny: Tatiany, Miłosza, Pawła

RSS

Epidemia koronawirusa:
29.11.2020 16:36 | 0 komentarzy | (ak)

Jesienne rozgrywki powoli dobiegają końca i na boiskach meldują się już tylko nieliczne zespoły. Rywalizacja o każdy punkt jest bardzo ciekawa, bo wszystkie drużyny walczą o powiększenie swojego dorobku do ostatniego gwizdka. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (PZPN)

Wyniki XIV kolejki (27/29.11.2020)

  • GKS Jastrzębie – Zagłębie Sosnowiec 2:1 (1:0)
  • Miedź Legnica – Odra Opole 4:2 (2:1)
  • Termalica Nieciecza – GKS Tychy 0:0
  • Górnik Łęczna – ŁKS Łódź 2:0 (0:0)
  • Puszcza Niepołomice – Stomil Olsztyn 0:2 (0:0)
  • Chrobry Głogów – Sandecja Nowy Sącz 0:2 (0:1)
  • Korona Kielce – Resovia Rzeszów 1:0 (0:0)
  • Radomiak Radom – GKS Bełchatów 2:0 (1:0)
  • Widzew Łódź – Arka Gdynia 2:1 (1:0)

Wynik zaległego meczu X kolejki (25.11.2020)

  • Puszcza Niepołomice – Termalica Nieciecza 0:0

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Termalica Nieciecza143523:6
2.ŁKS Łódź143233:11
3.Górnik Łęczna142820:8
4.Radomiak Radom142520:13
5.Arka Gdynia142424:13
6.Odra Opole142415:16
7.GKS Tychy142118:13
8.Korona Kielce142113:17
9.Miedź Legnica142023:18
10.Puszcza Niepołomice142015:17
11.Widzew Łódź141912:16
12.Stomil Olsztyn141612:15
13.Chrobry Głogów141516:24
14.GKS Bełchatów*14149:14
15.GKS Jastrzębie141011:24
16.Zagłębie Sosnowiec14811:18
17.Resovia Rzeszów1489:22
18.Sandecja Nowy Sącz1469:28

*Klub ukarany odjęciem 2 punktów z powodu zaległości finansowych.

Zapowiedź XV kolejki (01/03.12.2020)

Stomil Olsztyn – Górnik Łęczna (wt 13:00), ŁKS Łódź – Miedź Legnica (wt 20:30), Sandecja Nowy Sącz – GKS Jastrzębie (śr 12:00), Resovia Rzeszów – Radomiak Radom (śr 12:00), Odra Opole – Termalica Nieciecza (śr 12:30), Zagłębie Sosnowiec – Puszcza Niepołomice (śr 16:00), GKS Bełchatów – Chrobry Głogów (śr 17:00), Arka Gdynia – Korona Kielce (śr 20:30), GKS Tychy – Widzew Łódź (cz 18:00).

Zapowiedź XVI kolejki (04/06.12.2020)

Miedź Legnica – Stomil Olsztyn (pt 17:40), GKS Jastrzębie – GKS Bełchatów (sb 12:30), Termalica Nieciecza – ŁKS Łódź (sb 12:40), Chrobry Głogów – Resovia Rzeszów (sb 15:00), Radomiak Radom – Arka Gdynia (nd 12:40), Puszcza Niepołomice – Sandecja Nowy Sącz (nd 15:00), Górnik Łęczna – Zagłębie Sosnowiec (nd 16:00), GKS Tychy – Odra Opole (nd 17:00), Widzew Łódź – Korona Kielce (nd 19:10).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki XIX kolejki (28/29.11.2020)

  • Lechia Zielona Góra – ROW Rybnik 2:2 (2:0)
  • Polonia Bytom – Stal Brzeg 1:0 (1:0)
  • Warta Gorzów – LKS Goczałkowice 1:2 (1:2)
  • Rekord Bielsko-Biała – Polonia Nysa 3:0 (1:0)
  • Ślęza Wrocław – Gwarek Tarnowskie Góry 4:1 (1:0)
  • Piast Żmigród – Miedź Legnica II 1:1 (1:0)
  • Polonia-Stal Świdnica – Foto Higiena Błyskawica Gać 0:5 (0:2)
  • Ruch Chorzów – Górnik Zabrze II 1:0 (0:0)
  • MKS Kluczbork – Pniówek Pawłowice 0:3 (0:1)
  • Zagłębie Lubin II – pauza

Wyniki zaległych meczów XV i XVI kolejki (25.11.2020)

  • MKS Kluczbork – Stal Brzeg 3:3 (2:3)
  • Gwarek Tarnowskie Góry – Warta Gorzów 1:2 (1:2)

TABELA – po rundzie jesiennej

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Ruch Chorzów184448:15
2.Polonia Bytom184243:18
3.Ślęza Wrocław183844:18
4.Pniówek Pawłowice183332:22
5.LKS Goczałkowice183233:25
6.Lechia Zielona Góra182829:30
7.Zagłębie Lubin II182530:22
8.MKS Kluczbork182534:34
9.Stal Brzeg182434:28
10.Rekord Bielsko-Biała182327:22
11.Gwarek Tarnowskie Góry182329:39
12.Miedź Legnica II182225:30
13.Górnik Zabrze II182132:30
14.Piast Żmigród182031:32
15.ROW Rybnik181924:33
16.Warta Gorzów181818:35
17.Foto Higiena Gać181726:41
18.Polonia Nysa181121:49
19.Polonia-Stal Świdnica181020:57

IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki zaległych meczów XV i XVI kolejki (28.11.2020)

  • Jedność Przyszowice – Radziechowy-Wieprz 1:0 (0:0)
  • Czaniec – Tychy II 1:5 (0:1)

TABELA – po rundzie jesiennej

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Odra Wodzisław Śląski163949:16
2.Unia Książenice163528:17
3.Spójnia Landek153042:13
4.Unia Turza Śląska162936:25
5.Rozwój Katowice162837:20
6.Decor Bełk162728:25
7.Drzewiarz Jasienica162721:21
8.Kuźnia Ustroń162431:31
9.Tychy II162237:32
10.Podbeskidzie B-B II162131:31
11.Orzeł Łękawica151924:24
12.Odra Centrum Wodzisław Śl.161829:43
13.Czaniec161825:40
14.Jedność Przyszowice151516:33
15.Czechowice-Dziedzice141419:23
16.Radziechowy-Wieprz15713:36
17.Iskra Pszczyna16613:49