Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Porawie, Polonia i Chemik z kompletem punktów

W dniach 28-29 listopada została rozegrana 21 kolejka IV ligi opolskiej. 

Porawie, Polonia i Chemik z kompletem punktów
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Porawie Większyce zakończyło udaną rundę zwycięstwem z drużyną OKS Olesno. Porawie wygrało u siebie 2:0 i zakończyło zmagania na czwartej pozycji, zdobywając 42 punkty. Ekipa z Większyc miała bardzo dobry początek rundy jesiennej i długo była niepokonana. Wysoka zdobycz punktowa zapewniła ekipie z Większyc spokojną wiosnę.

Swój mecz wygrał również Chemik Kędzierzyn-Koźle, który pokonał 3:1 Start Namysłów. Chemik jako jedyna drużyna w stawce ma do rozegrania jeszcze dwa spotkania zaległe, które odbędą się w grudniu. W tym momencie ekipa z Kędzierzyna-Koźla zajmuje ósme miejsce w tabeli, z dorobkiem 33 punktów.

Trzy punkty po wyrównanym spotkaniu zdobyła również Polonia Głubczyce. Wygrała u siebie 2:1 ze Skalnikiem Gracze. Polonia może czuć niedosyt po rundzie jesiennej. Ekipa z Głubczyc w ostatnich sezonach była czołową drużyną IV ligi. Po tej rundzie zajmuje odległe trzynaste miejsce, z dorobkiem 28 punktów. 

  • Porawie Większyce - OKS Olesno 2:0
  • Chemik Kędzierzyn Koźle - Start Namysłów 3:1
  • Polonia Głubczyce - Skalnik Gracze 2:1

Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].