Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kto, z kim, kiedy? Siatkarskie ZAPOWIEDZI na 18-23.12.2020

Już dziś startuje ostatni w tym roku tydzień siatkarskich emocji. W ciągu najbliższych dni reprezentujące nasz region w rozgrywkach Plus Ligi, I Ligi Kobiet, II Ligi i lig wojewódzkich rozegrają łącznie czternaście spotkań. Prezentujemy szczegółowy harmonogram.

Kto, z kim, kiedy? Siatkarskie ZAPOWIEDZI na 18-23.12.2020

W Plus Lidze w najbliższych dniach czekają nas aż cztery spotkania z udziałem zespołów z regionu. Zarówno Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, jak i Jastrzębski Węgiel rozegrają po dwa spotkania, w których rywale z pewnością nie oddadzą punktów bez walki. W I Lidze Kobiet po tygodniu przerwy do walki o punkty wracają gliwickie Akademiczki, które podejmować będą na własnym parkiecie Stal Mielec. W II Lidze o ligowe punkty zagrają dwaj nasi ligowcy. Młodzi adepci siatkarskiego rzemiosła z Jastrzębia-Zdroju zagrają w derbach z Wie-Druk MKS-em Będzin, natomiast rybnicki TS Volley zagra na wyjeździe z beniaminkiem z Namysłowa.

W I Lidze Śląskiej Kobiet o punkty powalczą wszystkie nasze zespoły. Dwukrotnie na parkiecie pojawią się siatkarki z Jastrzębia-Zdroju i Krzanowic, które we wtorek rozegrają zalegle derbowe starcie. Wśród mężczyzn o punkty walczyć będą KS AZS Rafako Racibórz, które podejmować będzie lidera - Forma AZS Częstochowa oraz KS Rudziniec, który w Częstochowie walczyć będzie z drugim zespołem Eco-Team AZS Stoelzle. Trzeci z naszych ligowców - SK Górnik Radlin, swój mecz z UKS-em Jedynka Jaworzno rozegrał awansem we wtorek.

Plus Liga (PZPS):

 • Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk (sob. 14:45)
 • Verva Warszawa Orlen Paliwa - Jastrzębski Węgiel (ndz. 14:45)
 • Indykpol AZS Olsztyn - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (wt. 17:30)
 • Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów (śr. 17:30)

I Liga Kobiet (PZPS):

 • KŚ AZS Politechnika Śląska Gliwice - Stal Mielec (pt. 17:00)

II Liga (PZPS):

 • Wie-Druk MKS Będzin - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel (sob. 15:00)
 • NKS Start Namysłów - TS Volley Rybnik (sob. 18:00)

I Liga Śląska Kobiet (ŚZPS):

 • UKS Jedynka Rybnik - TKS Ekobet Tychy (pt. 18:00)
 • MUKS Sari Żory - MKS Zorza Wodzisław Śląski (pt. 18:00)
 • JKS SMS Jastrzębie - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna (sob. 16:00)
 • BKS Stal Bielsko-Biała - GS UKS Krzanowice (sob. 17:00)
 • JKS SMS Jastrzębie - GS UKS Krzanowice (wt. 18:00)

I Liga Śląska (ŚZPS):

 • Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II - KS Rudziniec (sob. 16:00)
 • KS AZS Rafako Racibórz - Forma AZS Częstochowa (sob. 18:00)
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].