Poniedziałek, 8 marca 2021

imieniny: Beaty, Wincentego, Jana

RSS

Trzeci tydzień przygotowań GKS-u Jastrzębie

25.01.2021 13:30 | 0 komentarzy | kozz

W poniedziałek zawodnicy GKS-u Jastrzębie rozpoczęli trzeci tydzień zimowych przygotowań do rundy wiosennej Fortuna 1 Ligi.

Trzeci tydzień przygotowań GKS-u Jastrzębie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Na poniedziałek zaplanowany został tylko jeden trening. Na przedpołudniowych zajęciach na boisku przy ul. Kościelnej zawodnicy pracowali przede wszystkim nad kształtowaniem wytrzymałości szybkościowej. We wtorek jastrzębski zespół spotka się dwukrotnie. Przed południem drużyna podzielona na dwie grupy będzie pracować w siłowni, a po południu spotka się na boiskowych zajęciach z piłką. Środa to, podobnie jak w poniedziałek, tylko jeden trening, który zostanie przeprowadzony przed południem, a sztab szkoleniowy tym razem skupi się nad organizacją gry. Czwartek to ponownie dwie jednostki treningowe. Od godziny 10:00 zespół podzielony na dwie grupy będzie pracować w siłowni, a na godzinę 15:30 zaplanowano zajęcia boiskowe, gdzie największy nacisk położony będzie na taktykę oraz organizację gry.

Taktyka i organizacja gry będzie także motywem przewodnim piątkowych zajęć, które odbędą się w godzinach porannych. Tydzień piłkarze GKS-u zakończą meczem sparingowym przeciwko MŠK Žilina, który zostanie rozegrany w Žilinie o godzinie 14:00.

Do 28 stycznia na testach w drugoligowym Sokole Ostróda przebywać będzie zawodnik GKS-u, Michał Mydlarz.


Biuro Prasowe GKS Jastrzębie