środa, 19 maja 2021

imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna

RSS

W sobotę z rezerwami Legii i Wigrami

05.02.2021 21:10 | 0 komentarzy | dud

W sobotę, 6 lutego, zawodnicy GKS-u Jastrzębie rozegrają dwa kolejne mecze sparingowe podczas obozu przygotowawczego w Siedlcach.

W sobotę z rezerwami Legii i Wigrami
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Pierwszym rywalem GKS-u Jastrzębie będą rezerwy Legii Warszawa. Drugi zespół aktualnego mistrza Polski występuje w rozgrywkach III ligi grupy I, gdzie po rundzie jesiennej zajmuje 5. miejsce. Podopieczni Tomasza Sokołowskiego II zgromadzili w osiemnastu meczach 30 punktów, notując 9 zwycięstw, 3 remisy i 6 porażek. Najlepszym strzelcem zespołu jest Szymon Włodarczyk z dziewięcioma trafieniami. Mecz rozpocznie się o godzinie 11:00.

W drugim sobotnim meczu sparingowym GKS zmierzy się z Wigrami Suwałki. Ekipa z północno-wschodniej Polski po rundzie jesiennej zajmuje w tabeli II ligi 4. miejsce z dorobkiem 33 punktów, tracąc pięć oczek do lidera, Górnika Polkowice. Na taki bilans punktowy składa się 10 zwycięstw, 3 remisy i 3 porażki. Najlepszym strzelcem Wigier jest dobrze znany jastrzębskim kibicom Kamil Adamek. Były snajper GKS-u Jastrzębie wpisywał się w tym sezonie na listę strzelców ośmiokrotnie. Drugim byłym zawodnikiem GKS-u, który aktualnie reprezentuje Wigry, jest także Daniel Liszka. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.

Biuro Prasowe GKS Jastrzębie


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl