Piątek, 16 kwietnia 2021

imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni

RSS

Nowy terminarz IV ligi. Bez Odry Centrum

03.03.2021 09:27 | 2 komentarze | kozz

Komisja ds. Rozgrywek Śląskiego ZPN poinformowała, że po wycofaniu się z rozgrywek zespołu MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski i przeprowadzonych konsultacjach z klubami, dokonała zmiany terminarza IV ligi grupy 2.

Nowy terminarz IV ligi. Bez Odry Centrum
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wiosną odbędzie się 15 kolejek bez pauz (zamiast 17 kolejek i 2 pauz). W kalendarzu pozostała jedna (26 maja) z trzech śród. Wszystkie zespoły otrzymają walkowery za mecz z rundy wiosennej z MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski.

Przypomnijmy, że wycofanie się MKP Odry Centrum Wodzisław Śląski to efekt porozumienia w wodzisławskim środowisku piłki nożnej i połączenia seniorskich drużyn Odry Wodzisław i Odry Centrum Wodzisław. Od rundy wiosennej Wodzisław Śląski w rozgrywkach seniorskich reprezentuje tylko Odra Wodzisław, która jest liderem rozgrywek grupy śląskiej II czwartej ligi. Odra, która ma aspiracje do awansu na szczebel centralny musi wygrać rozgrywki grupy II i w barażu pokonać mistrza grupy I. Wśród faworytów do barażu w grupie I wymienia się: Unię Kosztowy (aktualny lider) oraz Wartę Zawiercie, Unię Dąbrowa Górnicza i rezerwy ekstraklasowego Rakowa Częstochowa (zdaniem fachowców najpoważniejszy kandydat do awansu).

Kolejka nr 13

  • 2021-03-06/15:00 Radziechowy-Wieprz - Czechowice-Dziedzice -:-
  • 2021-05-05/18:00 Spójnia Landek - Orzeł Łękawica -:-

Kolejka nr 17

  • 2021-04-14/17:30 Jedność 32 Przyszowice - Czechowice-Dziedzice -:-

Kolejka nr 18

  • 2021-03-13/11:00 Rozwój Katowice - Unia Turza Śląska -:-
  • 2021-03-13/15:00 Radziechowy-Wieprz - Podbeskidzie II -:-
  • 2021-03-13/15:00 Decor Bełk - Czechowice-Dziedzice -:-
  • 2021-03-13/15:00 Iskra Pszczyna - Kuźnia Ustroń -:-
  • 2021-03-13/15:00 Spójnia Landek - Unia Książenice -:-
  • 2021-03-13/15:00 Orzeł Łękawica - Czaniec -:-
  • 2021-03-13/15:00 Drzewiarz Jasienica - Jedność 32 Przyszowice -:-
  • 2021-03-14/12:00 GKS Tychy II - Odra Wodzisław -:-

Kolejka nr 19

  • 2021-06-05/17:00 Jedność 32 Przyszowice - Podbeskidzie II -:-
  • 2021-06-05/17:00 Orzeł Łękawica - Drzewiarz Jasienica -:-
  • 2021-06-05/17:00 Czaniec - Unia Książenice -:-
  • 2021-06-05/17:00 Unia Turza Śląska - Spójnia Landek -:-
  • 2021-06-05/17:00 Iskra Pszczyna - Rozwój Katowice -:-
  • 2021-06-05/17:00 Czechowice-Dziedzice - Kuźnia Ustroń -:-
  • 2021-06-05/17:00 Odra Wodzisław - Decor Bełk -:-
  • 2021-06-05/17:00 GKS Tychy II - Radziechowy-Wieprz -:-

Kolejka nr 20

  • 2021-05-22/17:00 GKS Tychy II - Podbeskidzie II -:-
  • 2021-05-22/17:00 Decor Bełk - Radziechowy-Wieprz -:-
  • 2021-05-22/17:00 Odra Wodzisław - Kuźnia Ustroń -:-
  • 2021-05-22/17:00 Rozwój Katowice - Czechowice-Dziedzice -:-
  • 2021-05-22/17:00 Spójnia Landek - Iskra Pszczyna -:-
  • 2021-05-22/17:00 Unia Turza Śląska - Czaniec -:-
  • 2021-05-22/17:00 Drzewiarz Jasienica - Unia Książenice -:-
  • 2021-05-22/17:00 Jedność 32 Przyszowice - Orzeł Łękawica -:-

Kolejka nr 21

  • 2021-05-08/17:00 Podbeskidzie II - Orzeł Łękawica -:-
  • 2021-05-08/17:00 Unia Książenice - Jedność 32 Przyszowice -:-
  • 2021-05-08/17:00 Unia Turza Śląska - Drzewiarz Jasienica -:-
  • 2021-05-08/17:00 Czaniec - Iskra Pszczyna -:-
  • 2021-05-08/17:00 Spójnia Landek - Czechowice-Dziedzice -:-
  • 2021-05-08/17:00 Rozwój Katowice - Odra Wodzisław -:-
  • 2021-05-08/17:00 Radziechowy-Wieprz - Kuźnia Ustroń -:-
  • 2021-05-08/17:00 Decor Bełk - GKS Tychy II -:-

Kolejka nr 22

  • 2021-04-03/13:00 Decor Bełk - Podbeskidzie II -:-
  • 2021-04-03/13:00 Kuźnia Ustroń - GKS Tychy II -:-
  • 2021-04-03/13:00 Radziechowy-Wieprz - Rozwój Katowice -:-
  • 2021-04-03/13:00 Odra Wodzisław - Spójnia Landek -:-
  • 2021-04-03/13:00 Czechowice-Dziedzice - Czaniec -:-
  • 2021-04-03/13:00 Drzewiarz Jasienica - Iskra Pszczyna -:-
  • 2021-04-03/13:00 Jedność 32 Przyszowice - Unia Turza Śląska -:-
  • 2021-04-03/13:00 Unia Książenice - Orzeł Łękawica -:-

Kolejka nr 23

  • 2021-05-29/17:00 Unia Książenice - Podbeskidzie II -:-
  • 2021-05-29/17:00 Orzeł Łękawica - Unia Turza Śląska -:-
  • 2021-05-29/17:00 Iskra Pszczyna - Jedność 32 Przyszowice -:-
  • 2021-05-29/17:00 Drzewiarz Jasienica - Czechowice-Dziedzice -:-
  • 2021-05-29/17:00 Czaniec - Odra Wodzisław -:-
  • 2021-05-29/17:00 Spójnia Landek - Radziechowy-Wieprz -:-
  • 2021-05-29/17:00 GKS Tychy II - Rozwój Katowice -:-
  • 2021-05-29/17:00 Kuźnia Ustroń - Decor Bełk -:-

Kolejka nr 24

  • 2021-03-27/15:30 Podbeskidzie II - Kuźnia Ustroń -:-
  • 2021-03-27/15:30 Decor Bełk - Rozwój Katowice -:-
  • 2021-03-27/15:30 Spójnia Landek - GKS Tychy II -:-
  • 2021-03-27/15:30 Czaniec - Radziechowy-Wieprz -:-
  • 2021-03-27/15:30 Odra Wodzisław - Drzewiarz Jasienica -:-
  • 2021-03-27/15:30 Czechowice-Dziedzice - Jedność 32 Przyszowice -:-
  • 2021-03-27/15:30 Orzeł Łękawica - Iskra Pszczyna -:-
  • 2021-03-27/15:30 Unia Turza Śląska - Unia Książenice -:-

Kolejka nr 25

  • 2021-06-12/17:00 Podbeskidzie II - Unia Turza Śląska -:-
  • 2021-06-12/17:00 Iskra Pszczyna - Unia Książenice -:-
  • 2021-06-12/17:00 Czechowice-Dziedzice - Orzeł Łękawica -:-
  • 2021-06-12/17:00 Jedność 32 Przyszowice - Odra Wodzisław -:-
  • 2021-06-12/17:00 Drzewiarz Jasienica - Radziechowy-Wieprz -:-
  • 2021-06-12/17:00 GKS Tychy II - Czaniec -:-
  • 2021-06-12/17:00 Spójnia Landek - Decor Bełk -:-
  • 2021-06-12/17:00 Rozwój Katowice - Kuźnia Ustroń -:-

Kolejka nr 26

  • 2021-05-26/18:00 Podbeskidzie II - Rozwój Katowice -:-
  • 2021-05-26/18:00 Kuźnia Ustroń - Spójnia Landek -:-
  • 2021-05-26/18:00 Decor Bełk - Czaniec -:-
  • 2021-05-26/18:00 Drzewiarz Jasienica - GKS Tychy II -:-
  • 2021-05-26/18:00 Radziechowy-Wieprz - Jedność 32 Przyszowice -:-
  • 2021-05-26/18:00 Odra Wodzisław - Orzeł Łękawica -:-
  • 2021-05-26/18:00 Czechowice-Dziedzice - Unia Książenice -:-
  • 2021-05-26/18:00 Unia Turza Śląska - Iskra Pszczyna -:-

Kolejka nr 27

  • 2021-04-10/17:00 Iskra Pszczyna - Podbeskidzie II -:-
  • 2021-04-10/17:00 Czechowice-Dziedzice - Unia Turza Śląska -:-
  • 2021-04-10/17:00 Unia Książenice - Odra Wodzisław -:-
  • 2021-04-10/17:00 Radziechowy-Wieprz - Orzeł Łękawica -:-
  • 2021-04-10/17:00 GKS Tychy II - Jedność 32 Przyszowice -:-
  • 2021-04-10/17:00 Drzewiarz Jasienica - Decor Bełk -:-
  • 2021-04-10/17:00 Kuźnia Ustroń - Czaniec -:-
  • 2021-04-10/17:00 Rozwój Katowice - Spójnia Landek -:-

Kolejka nr 28

  • 2021-05-01/17:00 Podbeskidzie II - Spójnia Landek -:-
  • 2021-05-01/17:00 Czaniec - Rozwój Katowice -:-
  • 2021-05-01/17:00 Kuźnia Ustroń - Drzewiarz Jasienica -:-
  • 2021-05-01/17:00 Decor Bełk - Jedność 32 Przyszowice -:-
  • 2021-05-01/17:00 Orzeł Łękawica - GKS Tychy II -:-
  • 2021-05-01/17:00 Unia Książenice - Radziechowy-Wieprz -:-
  • 2021-05-01/17:00 Odra Wodzisław - Unia Turza Śląska -:-
  • 2021-05-01/17:00 Czechowice-Dziedzice - Iskra Pszczyna -:-

Kolejka nr 29

  • 2021-05-15/17:00 Podbeskidzie II - Czechowice-Dziedzice -:-
  • 2021-05-15/17:00 Iskra Pszczyna - Odra Wodzisław -:-
  • 2021-05-15/17:00 Unia Turza Śląska - Radziechowy-Wieprz -:-
  • 2021-05-15/17:00 GKS Tychy II - Unia Książenice -:-
  • 2021-05-15/17:00 Orzeł Łękawica - Decor Bełk -:-
  • 2021-05-15/17:00 Jedność 32 Przyszowice - Kuźnia Ustroń -:-
  • 2021-05-15/17:00 Rozwój Katowice - Drzewiarz Jasienica -:-
  • 2021-05-15/17:00 Spójnia Landek - Czaniec -:-

Kolejka nr 30

  • 2021-04-17/17:00 Czaniec - Podbeskidzie II -:-
  • 2021-04-17/17:00 Spójnia Landek - Drzewiarz Jasienica -:-
  • 2021-04-17/17:00 Jedność 32 Przyszowice - Rozwój Katowice -:-
  • 2021-04-17/17:00 Kuźnia Ustroń - Orzeł Łękawica -:-
  • 2021-04-17/17:00 Decor Bełk - Unia Książenice -:-
  • 2021-04-17/17:00 Unia Turza Śląska - GKS Tychy II -:-
  • 2021-04-17/17:00 Iskra Pszczyna - Radziechowy-Wieprz -:-
  • 2021-04-17/17:00 Odra Wodzisław - Czechowice-Dziedzice -:-

Kolejka nr 31

  • 2021-04-24/17:00 Podbeskidzie II - Odra Wodzisław -:-
  • 2021-04-24/17:00 Czechowice-Dziedzice - Radziechowy-Wieprz -:-
  • 2021-04-24/17:00 GKS Tychy II - Iskra Pszczyna -:-
  • 2021-04-24/17:00 Unia Turza Śląska - Decor Bełk -:-
  • 2021-04-24/17:00 Unia Książenice - Kuźnia Ustroń -:-
  • 2021-04-24/17:00 Rozwój Katowice - Orzeł Łękawica -:-
  • 2021-04-24/17:00 Spójnia Landek - Jedność 32 Przyszowice -:-
  • 2021-04-24/17:00 Drzewiarz Jasienica - Czaniec -:-

Kolejka nr 32

  • 2021-03-20/15:30 Drzewiarz Jasienica - Podbeskidzie II -:-
  • 2021-03-20/15:30 Czaniec - Jedność 32 Przyszowice -:-
  • 2021-03-20/15:30 Orzeł Łękawica - Spójnia Landek -:-
  • 2021-03-20/15:30 Unia Książenice - Rozwój Katowice -:-
  • 2021-03-20/15:30 Kuźnia Ustroń - Unia Turza Śląska -:-
  • 2021-03-20/15:30 Decor Bełk - Iskra Pszczyna -:-
  • 2021-03-20/15:30 GKS Tychy II - Czechowice-Dziedzice -:-
  • 2021-03-20/15:30 Radziechowy-Wieprz - Odra Wodzisław -:-