Piątek, 16 kwietnia 2021

imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni

RSS

07.03.2021 17:34 | 0 komentarzy | (ak)

Z każdym tygodniem coraz więcej drużyn wybiega na boiska, aby walczyć o pierwsze wiosenne punkty. Tym razem GKS Jastrzębie odniósł cenne zwycięstwo nad Koroną Kielce, natomiast ROW Rybnik wywiózł bardzo ważny remis z zawsze groźnego Rekordu Bielsko-Biała. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (PZPN)

Wyniki XIX kolejki (05/07.03.2021)

  • GKS Jastrzębie – Korona Kielce 2:0 (0:0)
  • GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec 3:1 (1:1)
  • Odra Opole – Stomil Olsztyn 1:2 (1:1)
  • ŁKS Łódź – Widzew Łódź 2:2 (0:2)
  • Miedź Legnica – GKS Bełchatów 3:0 (1:0)
  • Resovia Rzeszów – Górnik Łęczna 0:2 (0:1)
  • Radomiak Radom – Chrobry Głogów 1:2 (0:2)
  • Termalica Nieciecza – Sandecja Nowy Sącz 2:2 (1:0)
  • Puszcza Niepołomice – Arka Gdynia 4:0 (0:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Termalica Nieciecza194433:11
2.Górnik Łęczna193830:13
3.ŁKS Łódź193640:23
4.GKS Tychy193630:16
5.Arka Gdynia193227:18
6.Radomiak Radom193124:16
7.Miedź Legnica193034:25
8.Puszcza Niepołomice192622:22
9.Chrobry Głogów192626:29
10.Odra Opole182518:23
11.Widzew Łódź182418:21
12.Stomil Olsztyn192320:25
13.Korona Kielce192215:26
14.GKS Jastrzębie191918:31
15.Sandecja Nowy Sącz191718:31
16.GKS Bełchatów191413:26
17.Zagłębie Sosnowiec191216:28
18.Resovia Rzeszów191212:30

Zapowiedź zaległego meczu XVII kolejki (10.03.2021)

Odra Opole – Widzew Łódź (śr 17:40).

Zapowiedź XX kolejki (12/14.03.2021)

GKS Bełchatów – Termalica Nieciecza (pt 17:40), Arka Gdynia – Górnik Łęczna (sb 12:40), Stomil Olsztyn – ŁKS Łódź (sb 13:00), Sandecja Nowy Sącz – GKS Tychy (sb 13:00), Resovia Rzeszów – Miedź Legnica (sb 15:00), Zagłębie Sosnowiec – Odra Opole (sb 16:00), Korona Kielce – Puszcza Niepołomice (sb 17:00), Radomiak Radom – GKS Jastrzębie (sb 19:10), Widzew Łódź – Chrobry Głogów (nd 12:40).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki XX kolejki (06/07.03.2021)

  • Rekord Bielsko-Biała – ROW Rybnik 0:0
  • Piast Żmigród – Pniówek Pawłowice 1:2 (1:2)
  • Ruch Chorzów – Polonia-Stal Świdnica 3:0 (2:0)
  • Lechia Zielona Góra – Stal Brzeg 0:0
  • Ślęza Wrocław – Miedź Legnica II 3:0 (1:0)
  • MKS Kluczbork – LKS Goczałkowice 0:0
  • Warta Gorzów Wielkopolski – Górnik Zabrze II 0:1 (0:1)
  • Foto Higiena Błyskawica Gać – Polonia Nysa 3:3 (1:0)
  • Zagłębie Lubin II – Gwarek Tarnowskie Góry 2:0 (0:0)
  • Polonia Bytom – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Ruch Chorzów194751:15
2.Polonia Bytom184243:18
3.Ślęza Wrocław194147:18
4.Pniówek Pawłowice193634:23
5.LKS Goczałkowice193333:25
6.Lechia Zielona Góra192929:30
7.Zagłębie Lubin II192832:22
8.MKS Kluczbork192634:34
9.Stal Brzeg192534:28
10.Rekord Bielsko-Biała192427:22
11.Górnik Zabrze II192433:30
12.Gwarek Tarnowskie Góry192329:41
13.Miedź Legnica II192225:33
14.Piast Żmigród192032:34
15.ROW Rybnik192024:33
16.Foto Higiena Gać191829:44
17.Warta Gorzów191818:36
18.Polonia Nysa191224:52
19.Polonia-Stal Świdnica191020:60

Zapowiedź XXI kolejki (13.03.2021)

Miedź Legnica II – Zagłębie Lubin II (sb 12:00), ROW Rybnik – Polonia Nysa (sb 15:00), Pniówek Pawłowice – Ślęza Wrocław (sb 15:00), Górnik Zabrze II – MKS Kluczbork (sb 15:00), Stal Brzeg – Rekord Bielsko-Biała (sb 15:00), Gwarek Tarnowskie Góry – Polonia Bytom (sb 15:00), Górnik Zabrze II – MKS Kluczbork (sb 15:00), LKS Goczałkowice – Piast Żmigród (sb 15:00), Polonia-Stal Świdnica – Warta Gorzów Wielkopolski (sb 15:00), Ruch Chorzów – Foto Higiena Błyskawica Gać (sb 17:00), Lechia Zielona Góra – pauza.