Niedziela, 16 maja 2021

imieniny: Andrzeja, Jędrzeja, Adama

RSS

11.04.2021 14:52 | 0 komentarzy | (ak)

GKS Jastrzębie wywalczył cenny remis w pojedynku z aspirującym do awansu Górnikiem Łęczna. ROW Rybnik bardzo pechowo, bo w ostatnich sekundach został pokonany przez Gwarka Tarnowskie Góry. Odra Wodzisław Śląski bez taryfy ulgowej rozgromiła Unię Książenice. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (PZPN)

Wyniki XXIV kolejki (09/11.04.2021)

  • GKS Jastrzębie – Górnik Łęczna 1:1 (1:0)
  • Arka Gdynia – Odra Opole 1:1 (0:1)
  • Korona Kielce – GKS Tychy 1:0 (0:0)
  • Sandecja Nowy Sącz – Zagłębie Sosnowiec 2:1 (1:0)
  • Resovia Rzeszów – ŁKS Łódź 1:0 (0:0)
  • Widzew Łódź – Puszcza Niepołomice 0:0
  • GKS Bełchatów – Stomil Olsztyn 2:3 (0:2)
  • Chrobry Głogów – Miedź Legnica 0:0
  • Radomiak Radom – Termalica Nieciecza (mecz odwołany z powodu SARS-CoV-2)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Termalica Nieciecza214736:15
2.Górnik Łęczna244536:18
3.ŁKS Łódź244344:26
4.GKS Tychy244132:19
5.Radomiak Radom224030:16
6.Arka Gdynia233630:23
7.Widzew Łódź243522:24
8.Miedź Legnica243335:28
9.Puszcza Niepołomice233326:24
10.Odra Opole243324:27
11.Korona Kielce233218:26
12.Sandecja Nowy Sącz243030:35
13.Chrobry Głogów243027:35
14.Stomil Olsztyn242624:37
15.Resovia Rzeszów242117:32
16.GKS Jastrzębie242020:39
17.Zagłębie Sosnowiec241922:33
18.GKS Bełchatów241617:33

Zapowiedź zaległych meczów XXI i XXIII kolejki (14.04.2021)

Puszcza Niepołomice – Radomiak Radom (śr 13:00), Termalica Nieciecza – Korona Kielce (śr 19:00).

Zapowiedź XXV kolejki (16/20.04.2021)

GKS Jastrzębie – Miedź Legnica (pt 17:00), ŁKS Łódź – Arka Gdynia (pt 17:40), Górnik Łęczna – Puszcza Niepołomice (sb 12:40), Resovia Rzeszów – Stomil Olsztyn (sb 15:00), Sandecja Nowy Sącz – Widzew Łódź (sb 16:00), Zagłębie Sosnowiec – GKS Bełchatów (sb 17:00), Termalica Nieciecza – Chrobry Głogów (sb 20:00), Odra Opole – Korona Kielce (nd 12:40), GKS Tychy – Radomiak Radom (wt 19:00).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki XXV kolejki (10.04.2021)

  • Gwarek Tarnowskie Góry – ROW Rybnik 2:1 (1:1)
  • Pniówek Pawłowice – Rekord Bielsko-Biała 3:1 (0:1)
  • Ruch Chorzów – Ślęza Wrocław 3:2 (1:0)
  • Górnik Zabrze II – Polonia Bytom 1:2 (0:0)
  • Miedź Legnica II – Polonia Nysa 0:0
  • LKS Goczałkowice – Lechia Zielona Góra 0:2 (0:1)
  • Polonia-Stal Świdnica – Zagłębie Lubin II 4:2 (1:2)
  • Warta Gorzów Wielkopolski – Piast Żmigród 4:0 (2:0)
  • MKS Kluczbork – Foto Higiena Błyskawica Gać 0:1 (0:1)
  • Stal Brzeg – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Ruch Chorzów246265:19
2.Polonia Bytom235250:23
3.Ślęza Wrocław245061:25
4.Pniówek Pawłowice244945:28
5.LKS Goczałkowice243639:37
6.Lechia Zielona Góra233633:33
7.Zagłębie Lubin II243543:32
8.Gwarek Tarnowskie Góry243437:46
9.MKS Kluczbork243238:43
10.Rekord Bielsko-Biała233137:29
11.Stal Brzeg232941:35
12.Górnik Zabrze II242739:43
13.Warta Gorzów Wlk.242727:39
14.ROW Rybnik232631:41
15.Miedź Legnica II242426:39
16.Piast Żmigród242335:43
17.Foto Higiena Gać242132:55
18.Polonia Nysa231729:56
19.Polonia-Stal Świdnica241627:69

Zapowiedź XXVI kolejki (16/17.04.2021)

ROW Rybnik – Miedź Legnica II (pt 17:00), Zagłębie Lubin II – Ruch Chorzów (sb 13:00), Ślęza Wrocław – Warta Gorzów Wielkopolski (sb 14:00), Polonia Bytom – Polonia-Stal Świdnica (sb 16:00), Rekord Bielsko-Biała – LKS Goczałkowice (sb 16:00), Polonia Nysa – Pniówek Pawłowice (sb 16:30), Stal Brzeg – Gwarek Tarnowskie Góry (sb 16:30), Piast Żmigród – MKS Kluczbork (sb 16:30), Lechia Zielona Góra – Górnik Zabrze II (sb 16:30), Foto Higiena Błyskawica Gać – pauza.


IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki XXII kolejki (10/11.04.2021)

  • Unia Książenice – Odra Wodzisław Śląski 0:5 (0:2)
  • Czechowice-Dziedzice – Unia Turza Śląska 1:4 (1:0)
  • Drzewiarz Jasienica – Decor Bełk 3:1 (1:0)
  • Kuźnia Ustroń – Czaniec 3:1 (1:0)
  • Rozwój Katowice – Spójnia Landek 2:1 (0:0)
  • Radziechowy-Wieprz – Orzeł Łękawica 1:0 (0:0)
  • Iskra Pszczyna – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 4:7 (3:0)
  • Tychy II – Jedność Przyszowice 4:0 (0:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Odra Wodzisław Śląski204964:20
2.Unia Turza Śląska214150:32
3.Unia Książenice203934:30
4.Spójnia Landek193755:19
5.Decor Bełk213538:31
6.Rozwój Katowice203442:27
7.Drzewiarz Jasienica203128:31
8.Tychy II212847:42
9.Podbeskidzie B-B II202843:38
10.Kuźnia Ustroń212837:44
11.Orzeł Łękawica192328:28
12.Czechowice-Dziedzice182129:30
13.Czaniec192128:46
14.Jedność Przyszowice191817:44
15.Radziechowy-Wieprz191619:39
16.Iskra Pszczyna21821:65
17.Odra Centrum Wodzisław Śl.*161829:43

*Drużyna wycofana z rozgrywek przed rundą wiosenną.

Zapowiedź zaległego meczu XVII kolejki (14.04.2021)

Jedność Przyszowice – Czechowice-Dziedzice (śr 17:30).

Zapowiedź XXIII kolejki (17.04.2021)

Spójnia Landek – Drzewiarz Jasienica (sb 15:00), Unia Turza Śląska – Tychy II (sb 17:00), Odra Wodzisław Śląski – Czechowice-Dziedzice (sb 17:00), Decor Bełk – Unia Książenice (sb 17:00), Iskra Pszczyna – Radziechowy-Wieprz (sb 17:00), Jedność Przyszowice – Rozwój Katowice (sb 17:00), Czaniec – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (sb 17:00), Kuźnia Ustroń – Orzeł Łękawica (sb 17:00).


Puchar Polski (Podokręg Rybnik)

Wynik meczu finałowego (07.04.2021)

  • Odra Wodzisław Śląski – ROW Rybnik 2:3 (1:0)