Sobota, 12 czerwca 2021

imieniny: Janiny, Onufrego, Leona

RSS

Unia Turza Śląska traci cenne punkty w meczu z Tychami [ZDJĘCIA+WIDEO]

17.04.2021 22:11 | 8 komentarzy | PF, dud

Trudne zadanie mieli do wykonania zawodnicy Unii Turza Śląska, wicelidera IV ligi, którzy w sobotę, 17 kwietnia podejmowali rezerwy GKS-u Tychy. 

Unia Turza Śląska traci cenne punkty w meczu z Tychami [ZDJĘCIA+WIDEO]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Tyszanie od pierwszego gwizdka starali się kontrolować wydarzenia na boisku. Już w 3. minucie Kasprzyk główkował po wrzutce Stefaniaka, ale bramkarz Przemysław Cieśla był na posterunku. W 13. minucie spotkania napastnik GKSu był już jednak bezbłędny i precyzyjnym uderzeniem z głowy pokonał Cieślę, otwierając tym samym wynik meczu. Napór tyszan rósł z każdą minutą. Gospodarze pierwszy i w sumie chyba  jedyny, groźny strzał na bramkę GKS-u zanotowali w 57. minucie. Na uderzenie z 20 metra zdecydował się Dariusz Pawlusiński, a zasłonięty bramkarz gości tylko sobie znanym sposobem zdołał wybronić uderzenie kapitana gospodarzy. Chyba tylko dzięki dobrej postawie Przemysława Cieśli mecz nie skończył się wyższym wynikiem.

Na obronę gospodarzy można odnotować dwa fakty. Po pierwsze, nie rozgrywali spotkania na swoim terenie. Z uwagi na warunki atmosferyczne mecz odbył się na stadionie w Nieboczowach. Po drugie w drużynie gospodarzy zabrakło trzech podstawowych zawodników.

Prezentujemy również wideo bramkowe z tego spotkania (źródło: Swojska Piłka). 

LKS Unia Turza Śląska – GKS II Tychy 0:1 (0:1)

0:1 Kasprzyk (13.)