Czwartek, 17 czerwca 2021

imieniny: Laury, Alberta, Marcjana

RSS

09.05.2021 20:28 | 0 komentarzy | (ak)

Wiosenne rozgrywki seniorów nabrały już odpowiedniego rytmu i z każdym kolejnym tygodniem coraz mocniej rozgrzewają kibiców. Do końca obecnego sezonu zostało jeszcze sporo czasu, dlatego warto na bieżąco pasjonować się walką o ligowe punkty. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (PZPN)

Wyniki XXIX kolejki (07/09.05.2021)

  • ŁKS Łódź – GKS Jastrzębie 1:1 (1:0)
  • GKS Tychy – Górnik Łęczna 3:1 (2:0)
  • Odra Opole – Puszcza Niepołomice 1:0 (0:0)
  • Zagłębie Sosnowiec – Radomiak Radom 0:1 (0:0)
  • GKS Bełchatów – Arka Gdynia 0:3 (0:0)
  • Stomil Olsztyn – Chrobry Głogów 1:2 (0:2)
  • Sandecja Nowy Sącz – Korona Kielce 2:1 (1:0)
  • Termalica Nieciecza – Miedź Legnica 0:2 (0:1)
  • Resovia Rzeszów – Widzew Łódź 2:0 (1:0)

Wyniki zaległych meczów XXV i XXIII kolejki (05.05.2021)

  • GKS Jastrzębie – Miedź Legnica 1:2 (1:1)
  • Termalica Nieciecza – Korona Kielce 6:2 (3:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Termalica Nieciecza275650:23
2.Radomiak Radom285338:18
3.GKS Tychy295338:21
4.Arka Gdynia284941:27
5.ŁKS Łódź294849:32
6.Górnik Łęczna294840:25
7.Miedź Legnica284340:29
8.Odra Opole294229:32
9.Sandecja Nowy Sącz284038:38
10.Widzew Łódź294026:31
11.Chrobry Głogów283932:39
12.Korona Kielce293523:39
13.Puszcza Niepołomice283426:34
14.Stomil Olsztyn292927:43
15.Resovia Rzeszów292823:38
16.GKS Jastrzębie292525:43
17.Zagłębie Sosnowiec292327:40
18.GKS Bełchatów292023:43

Zapowiedź zaległego meczu XXIV kolejki (12.05.2021)

Radomiak Radom – Termalica Nieciecza (śr 18:00).

Zapowiedź XXX kolejki (14/16.05.2021)

Arka Gdynia – Resovia Rzeszów (pt 20:40), Miedź Legnica – GKS Tychy (sb 12:40), Górnik Łęczna – Odra Opole (sb 16:00), GKS Jastrzębie – Stomil Olsztyn (sb 17:00), Chrobry Głogów – Zagłębie Sosnowiec (sb 17:00), Korona Kielce – GKS Bełchatów (sb 17:00), Widzew Łódź – Termalica Nieciecza (nd 12:40), Radomiak Radom – Sandecja Nowy Sącz (nd 19:10), Puszcza Niepołomice – ŁKS Łódź (nd 19:30).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki Zapowiedź XXX kolejki (08/09.05.2021)

  • ROW Rybnik – Polonia-Stal Świdnica 0:0
  • Gwarek Tarnowskie Góry – Pniówek Pawłowice 2:2 (1:1)
  • Stal Brzeg – Górnik Zabrze II 0:2 (0:0)
  • Polonia Nysa – Ruch Chorzów 1:2 (0:0)
  • Polonia Bytom – Piast Żmigród 2:1 (0:0)
  • Zagłębie Lubin II – Ślęza Wrocław 0:1 (0:1)
  • Lechia Zielona Góra – MKS Kluczbork 2:2 (1:1)
  • Foto Higiena Błyskawica Gać – Miedź Legnica II 2:2 (0:0)
  • Rekord Bielsko-Biała – Warta Gorzów Wielkopolski 0:2 (0:0)
  • LKS Goczałkowice – pauza

Wyniki XXIX kolejki (05.05.2021)

  • Górnik Zabrze II – ROW Rybnik 4:2 (3:0)
  • MKS Kluczbork – Polonia Bytom 2:4 (2:2)
  • Ruch Chorzów – Rekord Bielsko-Biała 3:2 (2:0)
  • LKS Goczałkowice – Stal Brzeg 1:1 (0:0)
  • Piast Żmigród – Zagłębie Lubin II 0:2 (0:1)
  • Polonia-Stal Świdnica – Polonia Nysa 0:1 (0:0)
  • Miedź Legnica II – Gwarek Tarnowskie Góry 3:2 (3:1)
  • Ślęza Wrocław – Foto Higiena Błyskawica Gać 5:1 (4:0)
  • Warta Gorzów Wielkopolski – Lechia Zielona Góra 1:1 (0:1)
  • Pniówek Pawłowice – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Ruch Chorzów297775:23
2.Polonia Bytom286465:32
3.Ślęza Wrocław296375:28
4.Pniówek Pawłowice285651:32
5.Zagłębie Lubin II294451:35
6.Lechia Zielona Góra284240:38
7.LKS Goczałkowice284147:42
8.Rekord Bielsko-Biała284051:40
9.Stal Brzeg283948:40
10.Górnik Zabrze II293748:48
11.Gwarek Tarnowskie Góry283544:56
12.MKS Kluczbork293444:60
13.Miedź Legnica II283135:47
14.Warta Gorzów Wlk.293132:46
15.ROW Rybnik282836:51
16.Piast Żmigród292641:52
17.Foto Higiena Gać282639:65
18.Polonia Nysa282032:66
19.Polonia-Stal Świdnica291733:86

Zapowiedź XXXI kolejki (15/16.05.2021)

Zagłębie Lubin II – Foto Higiena Błyskawica Gać (sb 13:00), Pniówek Pawłowice – Miedź Legnica II (sb 17:00), LKS Goczałkowice – Gwarek Tarnowskie Góry (sb 17:00), MKS Kluczbork – Rekord Bielsko-Biała (sb 17:00), Warta Gorzów Wielkopolski – Polonia Nysa (sb 17:00), Piast Żmigród – Lechia Zielona Góra (sb 17:00), Polonia-Stal Świdnica – Stal Brzeg (sb 17:00), Ruch Chorzów – ROW Rybnik (sb 18:00), Ślęza Wrocław – Polonia Bytom (nd 14:00), Górnik Zabrze II – pauza.


IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki XXVI kolejki (08.05.2021)

  • Decor Bełk – Tychy II 1:4 (1:2)
  • Unia Książenice – Jedność Przyszowice 2:1 (1:1)
  • Unia Turza Śląska – Drzewiarz Jasienica 2:3 (1:2)
  • Rozwój Katowice – Odra Wodzisław Śląski 0:1 (0:0)
  • Czaniec – Iskra Pszczyna 3:0 (3:0)
  • Radziechowy-Wieprz – Kuźnia Ustroń 2:0 (1:0)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Orzeł Łękawica 0:0
  • Spójnia Landek – Czechowice-Dziedzice 1:0 (1:0)

Wyniki zaległych meczów XIX kolejki (05.05.2021)

  • Unia Książenice – Rozwój Katowice 3:0 (1:0)
  • Radziechowy-Wieprz – Odra Wodzisław Śląski 0:2 (0:2)
  • Czaniec – Jedność Przyszowice 1:1 (0:0)
  • Drzewiarz Jasienica – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 3:2 (0:0)

Wynik zaległego meczu XIII kolejki (05.05.2021)

  • Spójnia Landek – Orzeł Łękawica 2:1 (1:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Odra Wodzisław Śląski256172:30
2.Unia Książenice254844:36
3.Spójnia Landek244766:26
4.Decor Bełk254245:37
5.Unia Turza Śląska254154:42
6.Tychy II254064:43
7.Rozwój Katowice253747:35
8.Kuźnia Ustroń253744:47
9.Drzewiarz Jasienica243734:38
10.Czaniec253537:49
11.Podbeskidzie B-B II253354:43
12.Czechowice-Dziedzice242836:38
13.Orzeł Łękawica252735:43
14.Jedność Przyszowice252323:54
15.Radziechowy-Wieprz242225:48
16.Iskra Pszczyna251123:80
17.Odra Centrum Wodzisław Śl.*161829:43

*Drużyna wycofana z rozgrywek przed rundą wiosenną.

Zapowiedź zaległego meczu XIII kolejki (12.05.2021)

Radziechowy-Wieprz – Czechowice-Dziedzice (śr 18:00).

Zapowiedź XXVII kolejki (12/16.05.2021)

Jedność Przyszowice – Kuźnia Ustroń (śr 17:30), Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Czechowice-Dziedzice (sb 11:30), Rozwój Katowice – Drzewiarz Jasienica (sb 13:45), Spójnia Landek – Czaniec (sb 15:00), Unia Turza Śląska – Radziechowy-Wieprz (sb 17:00), Iskra Pszczyna – Odra Wodzisław Śląski (sb 17:00), Orzeł Łękawica – Decor Bełk (sb 17:00), Tychy II – Unia Książenice (nd 12:00).


Puchar Polski (Śląski ZPN)

Zapowiedź I rundy (12/15.05.2021)

LKS Krzyżanowice – MKS Myszków (śr 17:30), Pniówek Pawłowice – Ruch Chorzów (śr 17:30), Szombierki Bytom – Rekord Bielsko-Biała (śr 17:30), Kuźnia Ustroń – Górnik Zabrze II (sb 17:00). Wolny los: ROW Rybnik, Orzeł Łękawica, Unia Dąbrowa Górnicza, Unia Kalety.