Czwartek, 17 czerwca 2021

imieniny: Laury, Alberta, Marcjana

RSS

16.05.2021 21:52 | 1 komentarz | (ak)

GKS Jastrzębie odniósł cenne zwycięstwo, które pozwoli nieco spokojniej przygotowywać się do kolejnych pojedynków. ROW Rybnik doznał sromotnej porażki i niestety wylądował w strefie spadkowej. W niższych klasach rozgrywkowych bardzo dużo ciekawych rezultatów, zawirowań i przetasowań. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (PZPN)

Wyniki XXX kolejki (14/16.05.2021)

  • GKS Jastrzębie – Stomil Olsztyn 2:0 (0:0)
  • Górnik Łęczna – Odra Opole 1:1 (0:0)
  • Miedź Legnica – GKS Tychy 2:3 (0:2)
  • Chrobry Głogów – Zagłębie Sosnowiec 1:0 (1:0)
  • Arka Gdynia – Resovia Rzeszów 1:0 (1:0)
  • Korona Kielce – GKS Bełchatów 3:0 (3:0)
  • Widzew Łódź – Termalica Nieciecza 1:1 (1:0)
  • Puszcza Niepołomice – ŁKS Łódź 2:3 (1:0)
  • Radomiak Radom – Sandecja Nowy Sącz 3:0 (1:0)

Wynik zaległego meczu XXIV kolejki (12.05.2021)

  • Radomiak Radom – Termalica Nieciecza 0:1 (0:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Termalica Nieciecza296052:24
2.Radomiak Radom305641:19
3.GKS Tychy305641:23
4.Arka Gdynia295242:27
5.ŁKS Łódź305152:34
6.Górnik Łęczna304941:26
7.Miedź Legnica294342:32
8.Odra Opole304330:33
9.Chrobry Głogów294233:39
10.Widzew Łódź304127:32
11.Sandecja Nowy Sącz294038:41
12.Korona Kielce303826:39
13.Puszcza Niepołomice293428:37
14.Stomil Olsztyn302927:45
15.Resovia Rzeszów302823:39
16.GKS Jastrzębie302826:43
17.Zagłębie Sosnowiec302327:41
18.GKS Bełchatów302023:46

Zapowiedź zaległych meczów XXV, XXVI i XXVIII kolejki (19.05.2021)

Termalica Nieciecza – Chrobry Głogów (śr 19:00), Puszcza Niepołomice – Miedź Legnica (śr 20:00), Arka Gdynia – Sandecja Nowy Sącz (śr 17:40).

Zapowiedź XXXI kolejki (21/23.05.2021)

GKS Bełchatów – Radomiak Radom (pt 17:40), Zagłębie Sosnowiec – GKS Jastrzębie (sb 12:40), GKS Tychy – Termalica Nieciecza (sb 12:40), Stomil Olsztyn – Puszcza Niepołomice (sb 17:00), ŁKS Łódź – Górnik Łęczna (sb 19:08), Odra Opole – Miedź Legnica (sb 19:45), Arka Gdynia – Widzew Łódź (nd 12:40), Resovia Rzeszów – Korona Kielce (nd 19:05), Sandecja Nowy Sącz – Chrobry Głogów (nd 19:10).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki XXXI kolejki (15/16.05.2021)

  • Ruch Chorzów – ROW Rybnik 5:0 (1:0)
  • Pniówek Pawłowice – Miedź Legnica II 3:1 (1:1)
  • Polonia-Stal Świdnica – Stal Brzeg 2:6 (0:3)
  • MKS Kluczbork – Rekord Bielsko-Biała 1:3 (0:2)
  • Piast Żmigród – Lechia Zielona Góra 3:0 (0:0)
  • Warta Gorzów Wielkopolski – Polonia Nysa 0:0
  • LKS Goczałkowice – Gwarek Tarnowskie Góry 2:2 (1:1)
  • Zagłębie Lubin II – Foto Higiena Błyskawica Gać 6:1 (2:1)
  • Ślęza Wrocław – Polonia Bytom 1:1 (0:1)
  • Górnik Zabrze II – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Ruch Chorzów308080:23
2.Polonia Bytom296566:33
3.Ślęza Wrocław306476:29
4.Pniówek Pawłowice295954:33
5.Zagłębie Lubin II304757:36
6.Rekord Bielsko-Biała294354:41
7.Stal Brzeg294254:42
8.LKS Goczałkowice294249:44
9.Lechia Zielona Góra294240:41
10.Górnik Zabrze II293748:48
11.Gwarek Tarnowskie Góry293646:58
12.MKS Kluczbork303445:63
13.Warta Gorzów Wlk.303232:46
14.Miedź Legnica II293136:50
15.Piast Żmigród302944:52
16.ROW Rybnik292836:56
17.Foto Higiena Gać292640:71
18.Polonia Nysa292132:66
19.Polonia-Stal Świdnica301735:92

Zapowiedź XXXII kolejki (22.05.2021)

Miedź Legnica II – LKS Goczałkowice (sb 13:00), ROW Rybnik – Warta Gorzów Wielkopolski (sb 17:00), Foto Higiena Błyskawica Gać – Pniówek Pawłowice (sb 17:00), Stal Brzeg – Ruch Chorzów (sb 17:00), Polonia Bytom – Zagłębie Lubin II (sb 17:00), Gwarek Tarnowskie Góry – Górnik Zabrze II (sb 17:00), Polonia Nysa – MKS Kluczbork (sb 17:00), Rekord Bielsko-Biała – Piast Żmigród (sb 17:00), Lechia Zielona Góra – Ślęza Wrocław (sb 17:00), Polonia-Stal Świdnica – pauza.


IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki XXVII kolejki (12/16.05.2021)

  • Unia Turza Śląska – Radziechowy-Wieprz 1:1 (1:0)
  • Iskra Pszczyna – Odra Wodzisław Śląski 3:4 (2:2)
  • Tychy II – Unia Książenice 5:2 (2:1)
  • Orzeł Łękawica – Decor Bełk 1:5 (0:2)
  • Spójnia Landek – Czaniec 1:0 (1:0)
  • Jedność Przyszowice – Kuźnia Ustroń 4:0 (1:0)
  • Rozwój Katowice – Drzewiarz Jasienica 1:1 (1:1)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Czechowice-Dziedzice 1:3 (1:3)

Wynik zaległego meczu XIII kolejki (12.05.2021)

  • Radziechowy-Wieprz – Czechowice-Dziedzice 1:3 (1:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Odra Wodzisław Śląski266476:33
2.Spójnia Landek255067:26
3.Unia Książenice264846:41
4.Decor Bełk264550:38
5.Tychy II264369:45
6.Unia Turza Śląska264255:43
7.Rozwój Katowice263848:36
8.Drzewiarz Jasienica253835:39
9.Kuźnia Ustroń263744:51
10.Czaniec263537:50
11.Czechowice-Dziedzice263442:40
12.Podbeskidzie B-B II263355:46
13.Orzeł Łękawica262736:48
14.Jedność Przyszowice262627:54
15.Radziechowy-Wieprz262327:52
16.Iskra Pszczyna261126:84
17.Odra Centrum Wodzisław Śl.*161829:43

*Drużyna wycofana z rozgrywek przed rundą wiosenną.

Zapowiedź XXVIII kolejki (22/23.05.2021)

Rozwój Katowice – Czechowice-Dziedzice (sb 11:00), Spójnia Landek – Iskra Pszczyna (sb 15:00), Unia Turza Śląska – Czaniec (sb 17:00), Odra Wodzisław Śląski – Kuźnia Ustroń (sb 17:00), Decor Bełk – Radziechowy-Wieprz (sb 17:00), Jedność Przyszowice – Orzeł Łękawica (sb 17:00), Drzewiarz Jasienica – Unia Książenice (sb 18:00), Tychy II – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (nd 12:00).


Puchar Polski (Śląski ZPN)

Wyniki I rundy (12/15.05.2021)

  • LKS Krzyżanowice – MKS Myszków 0:3 (0:3)
  • Pniówek Pawłowice – Ruch Chorzów 3:1 (2:1)
  • Szombierki Bytom – Rekord Bielsko-Biała 0:1 (0:1)
  • Kuźnia Ustroń – Górnik Zabrze II 1:4 (0:2)
  • Wolny los: ROW Rybnik, Orzeł Łękawica, Unia Dąbrowa Górnicza, Unia Kalety.

Zapowiedź meczów ćwierćfinałowych (19.05.2021)

ROW Rybnik – Pniówek Pawłowice (śr 18:00), MKS Myszków – Orzeł Łękawica (śr 18:00), Unia Kalety – Rekord Bielsko-Biała (śr 18:00), Unia Dąbrowa Górnicza – Górnik Zabrze II (śr 18:00).