Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Koniec pucharowej przygody ROWu 1964 Rybnik. Pniówek w półfinale [ZDJĘCIA]

Piłkarze ROW-u 1964 Rybnik przegrali po rzutach karnych z GKSem Pniówek 74 Pawłowice w 1/4 finału Pucharu Polski na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej i odpadli z dalszej rywalizacji. 

Koniec pucharowej przygody ROWu 1964 Rybnik. Pniówek w półfinale  [ZDJĘCIA]
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Od samego początku podopieczni Grzegorza Łukasika mieli przewagę. W 20 minucie po dośrodkowaniu Michała Płowuchy bramkę dla Pniówka zdobył Dawid Hanzel. Gdyby nie dobra postawa bramkarza Daniela Jona, goście powiększyliby przewagę. W drugiej połowie niewiele się zmieniło. Trochę szczęścia spadło na rybniczan w 70 minucie. Ręką w polu karnym zagrał Michał Płowucha a "jedenastkę" dobrze wykorzystał Jan Janik. Od tej pory gospodarze starali się utrzymać remis i liczyć na rzuty karne. W nich jednak lepsi okazali się piłkarze Pniówka i to oni zagrają w półfinale. 

ROW 1964 Rybnik - Pniówek 74 Pawłowice 1:1 (0:1), rzuty karne: 2:4

0:1 – Dawid Hanzel (20), 1:1 – Jan Janik (70 – rzut karny)

Rzuty karne:

Caniboł (gol) 0:1

Janik (gol) 1:1

Glenc (poprzeczka) 1:1

Cywka (gol) 2:1

Musioł (gol) 2:2

Pacholski (broni Gocyk) 2:2

Szkatuła (gol) 2:3

Folmert (poprzeczka) 2:3

Weis (gol) 2:4

ROW 1964 Rybnik: Daniel Jona - Jan Janik, Piotr Pacholski, Marek Krotofil (68’ Olivier Wiora), Yaroslav Baranskyi (46’ Balazs Boda), Adrian Pytlik, Jakub Pochcioł, Konrad Warmiński (46’ Filip Kukuła), Dawid Migus (64’ Mateusz Cywka), Łukasz Gajda (46’ Aleksander Folmert), Olaf Sobik (78’ Cezary Stolz)

Pniówek 74 Pawłowice: Patryk Zapała (90’ Bartosz Gocyk) – Dawid Weis, Wojciech Caniboł, Dawid Morcinek (68’ Kamil Glenc), Kamil Spratek, Szymon Ciuberek, Przemysław Szkatuła, Michał Płowucha, Oskar Mazurkiewicz, Dawid Hanzel (68’ Filip Łukasik), Tomasz Musioł.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].