Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Puchar Polski MTB w Jastrzębiu-Zdroju [ZDJĘCIA]

Trzecia edycja Pucharu Polski MTB XCO odbyła się w sobotę, 29 maja w Jastrzębiu - Zdroju. Kolarze mierzyli się z 4 kilometrową petlą wokół Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego.

Puchar Polski MTB w Jastrzębiu-Zdroju [ZDJĘCIA]

Warunki na trasie były bardzo trudne. Padający w nocy deszcz sprawił, że kilka podjazdów stało się niezwykle śliskich a zjazdy technicznie trudne. Stąd też większość startujących decydowała się pokonywać te fragmenty pieszo. Dobrze zaprezentowali się przedstawiciele naszego regionu Aleksandra Spilok z Grupy Kolarskiej Victoria Rybnik zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji dziewcząt 9-10 lat, jak również jej grupowa koleżanka Zofia Bluszcz zajmując 3 miejsce w juniorkach młodszych. 

Zawody odbyły się dzięki staraniom jastrzębskiej grupy MTB Pressing Team.

Kolejna edycja Pucharu Polski już za tydzień, 6 czerwca w Wałbrzychu.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].