Wtorek, 21 września 2021

imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita

RSS

Instagramerzy stawiają na Anglię, Holandię i Austrię. Typuj z Nowinami zwycięzców kolejnych meczów Euro 2020

13.06.2021 14:47 | 0 komentarzy | żet

Zwycięstwo Finów w meczu z Danią zaskoczyło instagramową społeczność Nowin. Zaledwie 33% głosujących uważało, że reprezentacja Finlandii wyjdzie zwycięsko z pierwszego meczu Euro 2020. Nie mylili się jednak wszyscy ci, którzy w naszej zabawie postawili na zwycięstwo Belgów (86% głosujących) w meczu z Rosją. Remis Walii i Szwajcarii to jeszcze inna historia...

Instagramerzy stawiają na Anglię, Holandię i Austrię. Typuj z Nowinami zwycięzców kolejnych meczów Euro 2020
Czy uczestnicy zabawy "Typuj z Nowinami" trafnie wytypowali zwycięzców kolejnych meczów na Euro 2020?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wkrótce kolejne mecze Euro 2020. 13 czerwca Anglicy podejmą Chorwatów (godz. 15.00), Austriacy zagrają z Macedonią Północną (godz. 21.00), natomiast Holandia zmierzy się z Ukrainą (godz. 21.00). Większość obserwujących Nowiny na Instagramie uważa, że zwyciężą Anglicy (63%), Austriacy (90%) i Holendrzy (86%). Już za kilka godzin przekonamy się, kto miał rację. Tymczasem zapraszamy do typowania zwycięzców kolejnych meczów.

Tymczasem zachęcamy do typowania zwycięzców kolejnych meczów. Czy Polacy zdołają pokonać Słowaków?

Typowanie odbywa się tylko na naszym Instagramie - Nowiny.pl. Nie obserwujesz nas w serwisie? Koniecznie zacznij! Ankiety z typowaniem kolejnych meczów są dostępne przez 24 godziny w naszych instatories (typowanie rozpoczyna się dzień przed meczem i trwa do następnego dnia).