Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

ROW bez szans w Bytomiu

W meczu 37. kolejki piłkarskiej III ligi, ROW 1964 Rybnik przegrał z Polonią Bytom. 

ROW bez szans w Bytomiu

W przedostatnim meczu tego sezonu piłkarze ROWu 1964 Rybnik udali się na mecz wyjazdowy do Bytomia. Murowanym faworytem była ekipa Polonii, która plasuje się na drugim miejscu w tabeli.

Mecz dużo lepiej zaczęli gospodarze, którzy rozpoczęli od hurganowych ataków. W 18. minucie gry Polonia wywalczyła rzut karny, jednak Patryk Stefański nie wykorzystał jedenastki. W 38. minucie gry Filip Żagiel wyprowadził ekipę z Bytomia na prowadzenie. Piłkarze ROWu bardzo dobrze rozpoczęli drugą połowę, ponieważ już w 50. minuty gry Dawid Migus wyrównał stan meczu.

Jednak ostateczne słowo należało do piłkarzy gospodarzy, którzy w 63 oraz 66. minucie gry zdobyli dwie bramki. Mecz zakończył się wynikiem 3:1. ROW już wcześniej spadł z III ligi.

W ostatniej kolejce piłkarze z Rybnika zagrają z Lechią Zielona Góra.

Polonia Bytom – ROW 1964 Rybnik 3:1 (1:0)

bramki:

Filip Żagiel 38, Damian Celuch 63, Krzysztof Hałgas 66 - Dawid Migus 50

Składy:

Polonia Bytom:

Kamiński – Budzik, Bedronka, Belica, Hałgas (70′ Wójcik) – Konieczny, Żagiel, Piontek (55′ Ochwat), Krzemień, Stefański (82′ Gawkowski) – Celuch (70′ Wuwer).

ROW 1964 Rybnik (wyjściowy):

Jona – Janik, Pacholski, Krotofil, Baranskyi, Kuzior, Pochcioł, Warmiński, Migus, Kukuła, Folmert.


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].