Niedziela, 1 sierpnia 2021

imieniny: Justyna, Nadii, Piotra

RSS

Awanse i spadki – stan na dzień 14.06.2021

14.06.2021 13:02 | 0 komentarzy | (ak)

Wyniki kilku ostatnich pojedynków sprawiły, że od ubiegłego tygodnia w górnych i dolnych rejonach tabel nastąpiły kolejne zmiany. Ruch Stanowice, Ocice Racibórz oraz rezerwy Jedności Jejkowice dopięły swego i już świętują awanse do wyższych klas rozgrywkowych. Zapraszamy do lektury.

Awanse i spadki – stan na dzień 14.06.2021
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

  • Udział w barażu o awans do III ligi: Odra Wodzisław Śląski.
  • Spadek do klas okręgowych: Iskra Pszczyna, Radziechowy-Wieprz i Jedność Przyszowice.
  • Spadek do rybnicko-raciborskiej klasy okręgowej (grupa 3): nikt.

TABELA KOŃCOWA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Odra Wodzisław Śląski327999:38
2.Spójnia Landek326679:30
3.Tychy II326187:48
4.Unia Książenice326161:51
5.Decor Bełk325760:43
6.Unia Turza Śląska325774:51
7.Kuźnia Ustroń325051:57
8.Rozwój Katowice324758:45
9.Drzewiarz Jasienica324544:50
10.Czechowice-Dziedzice324250:42
11.Podbeskidzie B-B II324069:62
12.Czaniec323845:68
13.Orzeł Łękawica323542:53
14.Jedność Przyszowice323436:64
15.Radziechowy-Wieprz323035:64
16.Iskra Pszczyna321739:101
17.Odra Centrum Wodzisław Śl.*321829:91

*Drużyna wycofana z rozgrywek przed rundą wiosenną.


Klasa okręgowa – grupa MISTRZOWSKA (Podokręg Rybnik i Racibórz)

  • Awans do IV ligi: Czarni Gorzyce.

AKTUALNA TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Czarni Gorzyce102838:5
2.Unia Racibórz101817:20
3.Tworków101622:20
4.Forteca Świerklany101623:22
5.Krzyżanowice101327:23
6.Granica Ruptawa101016:28
7.Płomień Połomia10711:17
8.Pierwszy Chwałowice10711:30

Klasa okręgowa – grupa SPADKOWA (Podokręg Rybnik i Racibórz)

  • Spadek do raciborskiej A klasy: Dąb Gaszowice.
  • Spadek do rybnickiej A klasy: Czerwionka, Radziejów-Popielów, Polonia Łaziska i Polonia Marklowice.

AKTUALNA TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
9.Naprzód Borucin184066:26
10.Nędza183636:25
11.Zameczek Czernica183433:22
12.Gwiazda Skrzyszów183236:23
13.Silesia Lubomia183133:23
14.Krzanowice183039:32
15.Rymer Rybnik182738:41
16.Polonia Marklowice182530:32
17.Dąb Gaszowice181727:42
18.Polonia Łaziska181523:39
19.Radziejów-Popielów18824:50
20.Czerwionka18719:49

A klasa (Podokręg Racibórz)

  • Awans do klasy okręgowej: Raszczyce.
  • Spadek do raciborskiej B klasy: Kuźnia Raciborska.

AKTUALNA TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Raszczyce2668108:28
2.Czyżowice2667122:27
3.Nowa Wieś265588:35
4.Rogów264373:45
5.Kobyla264149:46
6.Syrynia263961:59
7.Nieboczowy263864:55
8.Pietrowice Wielkie263439:55
9.Studzienna263441:48
10.Rudy263348:67
11.Zawada Książęca263040:69
12.Kornowac262851:55
13.Pawłów262662:73
14.Chałupki261939:123
15.Brzezie261936:63
16.Kuźnia Raciborska261441:114

A klasa (Podokręg Rybnik)

  • Awans do klasy okręgowej: Jejkowice.
  • Spadek do rybnickiej B klasy: Szczejkowice, Kleszczów, Wilchwy i Niewiadom.

AKTUALNA TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Jejkowice266395:27
2.Rydułtowy265366:31
3.Mszana265268:30
4.Ochojec265078:39
5.Radlin264855:30
6.Żory264451:49
7.Bełk II264260:53
8.Jankowice263964:67
9.Baranowice263543:47
10.Boguszowice263168:75
11.Orzepowice263160:79
12.Grabownia-Golejów262850:81
13.Niewiadom262862:68
14.Wilchwy261838:80
15.Kleszczów261830:69
16.Szczejkowice261533:96