Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Trzech zawodników opuści GKS Jastrzębie

Pomocnicy Lukas Bielak i Marek Mróz oraz napastnik Daniel Szczepan nie będą dłużej reprezentowali barw GKS-u Jastrzębie. Kończące się 30 czerwca umowy zawodników nie zostaną przedłużone.

Trzech zawodników opuści GKS Jastrzębie

Lukas Bielak w sezonie 2020/2021 był wypożyczony do GKS-u Jastrzębie ze Stali Mielec. Rozegrał dla klubu 26 spotkań (25 ligowych i jedno pucharowe), przebywając w sumie na boisku przez 2010 minut.

Marek Mróz był zawodnikiem GKS-u Jastrzębie przez ostatnie 2,5 sezonu. Środkowy pomocnik rozegrał w tym czasie 72 spotkania (68 ligowych i 4 pucharowe), sześciokrotnie wpisując się na listę strzelców – po trzy razy w sezonach 2019/2020 i 2020/2021.

Z kolei Daniel Szczepan związany był z  GKS-em Jastrzębie dwukrotnie – w latach 2015-2018 i 2020-2021, z przerwą na półtora roku występów w ekstraklasowym Śląsku Wrocław. W minionym sezonie rozegrał dla GKS-u 23 spotkania (22 ligowe i jedno pucharowe), w których zdobył 6 goli. W sumie w meczach ligowych strzelił dla klubu 48 goli na szczeblach III, II i I ligi, zaliczając także dwa awanse.

Biuro Prasowe GKS Jastrzębie 


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].