Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Odra Wodzisław pewnie wygrała drugi sparing [WIDEO]

Odra Wodzisław pokonała 4:1 KS Olkusz w drugim meczu kontrolnym letniego okresu przygotowawczego. Jedną z bramek dla zespołu zdobył Marcin Wodecki, a pozostałe były autorstwa piłkarzy testowanych w Odrze. 

Odra Wodzisław pewnie wygrała drugi sparing [WIDEO]
Fot. Dawid Chinc
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Materiał wideo:

Pierwsza połowa to kompletna dominacja piłkarzy drużyny z Wodzisławia, którzy nieustannymi atakami nękali bramkę rywala.

Szczególnie aktywny na lewej stronie był Damian Tarka, który regularnie pokazywał się kolegom do piłek prostopadłych. Świetna gra Odry przełożyła się na trzy zdobyte bramki do przerwy. W drugiej połowie na murawie pojawiło się jedenastu innych zawodników. Druga część spotkania stała na o wiele niższym poziomie niż pierwsza. Na mniejszą intensywność z pewnością miał wpływ duży upał. Odra zdołała dołożyć jedną bramkę, a rywale strzelili gola honorowego i ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 4:1 dla Dumy Wodzisławia.

Przedstawiamy materiał wideo, który zawiera bramki z tego spotkania. Autorem jest Dawid Chinc.

Odra Wodzisław - KS Olkusz 4:1 (3:0)

Drużyna z Olkusza występuje w klasie okręgowej (grupa Kraków I). 

Kolejny sparing Odra Wodzisław rozegra w środę 21 lipca. Piłkarze Odry zmierzą się z Zagłębiem II Sosnowiec na boisku Gosław Sport Center. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00.

źródło: odra.wodzislaw.pl // Dawid Chinc


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Litar (185.237. * .156) 19.07.2021 15:24

Walczyć trenować!!