Niedziela, 28 listopada 2021

imieniny: Zdzisława, Lesława, Gościerada

RSS

„Cidry” wygrały sparing z Odrą Wodzisław

25.07.2021 10:47 | 2 komentarze | dud

Odra Wodzisław przegrała 1:2 z Ruchem Radzionków w czwartym meczu kontrolnym letniego okresu przygotowawczego. Dla Odry bramkę w pierwszej połowie zdobył zawodnik testowany.

„Cidry” wygrały sparing z Odrą Wodzisław
Fot. ruchradzionkow.com
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Piłkarze Odry po pierwszej połowie mogli być z siebie zadowoleni. Podopieczni Damiana Nowaka prowadzili po pierwszej części meczu 1:0 po bramce piłkarza testowanego. Niebiesko-czerwoni mieli doskonałą okazję do podwyższenia wyniku, ale jeden z testowanych piłkarzy nie wykorzystał doskonałego prostopadłego podania od Pawła Zdunka. 

W drugiej części spotkania goście wzięli się do pracy i ostatecznie dopięli swego. Popularne Cidry zdołały wbić dwie bramki i ostatecznie zakończyć mecz zwycięstwem. W barwach Odry w drugiej połowie na boisku pojawili się Artur Gać oraz Arkadiusz Lalko, dla których to były pierwsze minuty w letnim okresie przygotowawczym.

Odra Wodzisław – Ruch Radzionków 1:2 (1:0)

bramki:

testowany - Nawrocki, Dudziński

wyjściowy skład Odry:

Riabowski, Testowany, Krzyżok, Testowany, Testowany, Zdunek, Wodecki, Testowany, Tarka, Testowany, Testowany

Ruch:

Szukała (60. Strzelczyk) – Trzcionka (60. Turczyn), Otwinowski, Harmata, Ćwielong (60. Wawrzinossek), Gwiaździński, Kuliński, Baran (60. Pietryga), Zalewski (60. Dudziński), Siwy (46. Piecuch), Wojsyk (46. Nawrocki)

źródło: odra.wodzislaw.pl / ruchradzionkow.com


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl