Sobota, 16 października 2021

imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza

RSS

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie przegrali drugi sparing

04.08.2021 08:54 | 0 komentarzy | dud

W drugim sparingu przed zbliżającym się sezonem hokeiści JKH GKS Jastrzębie przegrali na własnej tafli z czeskim pierwszoligowcem z Prościejowa 1:2 (1:1, 0:1, 0:0).

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie przegrali drugi sparing
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Honorowego gola dla JKH w tych "jastrzębich derbach" strzelił Frenks Razgals, który wykorzystał świetne podanie z głębi pola Kamila Górnego.

Łotysz otworzył wprawdzie wynik zawodów, ale potem strzelali już tylko goście, którzy pokonali Patrika Nechvatala w 19. i 26. minucie. Samo spotkanie nie przyniosło wielu emocji, choć należy uzupełnić, że w kilku sytuacjach podbramkowych doszło do spięć między graczami obu ekip.

W kolejnym sparingu zaplanowanym na czwartek podopieczni Roberta Kalabera zmierzą się na wyjeździe z HC RT Torax Poruba. Należy jednak dodać, iż zanim hokeiści wyruszą do Czech, będą do dyspozycji kibiców podczas środowego "Pikniku z Hokejem", który rozpocznie się pod Jastorem o godz. 16:30.

JKH GKS Jastrzębie - LHK Jestřábi Prostějov 1:2 (1:1, 0:1, 0:0)

  • 1:0 Razgals (Górny) 13:54
  • 1:1 Svec (Krejci) 18:40
  • 1:2 Babka 25:31

JKH GKS Jastrzębie:

Nechvatal (Kieler) - E. Sevcenko, Bahaleisha, Bashirov, Pavlovs, Urbanowicz - Bryk, Górny, R. Nalewajka, Razgals, A. Sevcenko - Kameneu, Kostek, Ł. Nalewajka, Jarosz, Jass - Gimiński, Horzelski, Pelaczyk, Przybyla, Płachetka.

źródło: jkh.pl


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl