Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Patryk Grzegorzewicz wicemistrz świata U20 gościł na sesji w powiecie. Dostał czek na 4500 zł

Srebrny medalista lekkoatletycznych Mistrzostw Świata U20 w Nairobi i olimpijczyk z Tokio przyjął zaproszenie włodarza powiatu i na sierpniowej sesji odebrał nagrodę pieniężną oraz prezent z produktami z ziemi raciborskiej. Miała się pojawić także multimedalistka Justyna Święty-Ersetic, ale musiała udać się na inną uroczystość związaną z jej sukcesami w Tokio.

Patryk Grzegorzewicz wicemistrz świata U20 gościł na sesji w powiecie. Dostał czek na 4500 zł
Patryk Grzegorzewicz w towarzystwie szefa rady powiatu Adama Wajdy oraz starościny Ewy Lewandowskiej i starosty Grzegorza Swobody

Materiał wideo:

Podziękowania dla absolwenta ZSOMS w Raciborzu i zawodnika MKS SMS Victoria Racibórz odbyły się jeszcze przed realizacją porządku obrad rady powiatu. Zaczęło się od wspólnego oglądania zapisu wideo z biegu polskiej sztafety w Nairobi. Później krótkie wystąpienia zaprezentowali starosta Grzegorz Swoboda i członkini zarządu Ewa Lewandowska. Starościna podkreśliła, że poznała P. Grzegorzewicza jeszcze jako ucznia szkoły sportowej.

Radni ustawili się z wicemistrzem do wspólnego zdjęcia, a Grzegorzewicz na koniec podpisał koszulkę, która zawiśnie w Powiatowym Centrum Sportu. Sportowiec podziękował, przypomniał, jak wiele zawdzięcza trenerowi Piotrowi Morce i obiecał, że będzie się starał częściej przychodzić w odwiedziny do władz z informacją o swoich nowych sukcesach. Wyznał, że mierzy w Igrzyska Olimpijskie w Paryżu. Do Tokio pojechał i był w kadrze, ale nie wystąpił ani razu na bieżni.

Nie było w środę w starostwie zapowiadanej wcześniej Justyny Święty-Ersetic, ale wcześniej spotkał się z nią zarząd Powiatu. Starosta Swoboda wyjawił, że samorząd planuje współpracę ze sportsmenką w zakresie promocji Powiatu.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /app/System/Application/Template/Attachments/Presenter/Image.Template.php on line 17
Patryk Grzegorzewicz i radni Powiatu Raciborskiego

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~fujara (95.175. * .45) 31.08.2021 18:10

kiedy samorządy skończą z tymi czekami wielkimi jak frontowa ściana urzędu ,na kwoty tak śmieszne że zęby bolą? ile w starostwie wydano na wódę pod pozorem zakupu środków dezynfekcyjnych?a ten jeden tam to był jako samorząd czy korporacja?.