Czwartek, 21 października 2021

imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny

RSS

Wylewali siódme poty na III Wodzisławskim Dniu Fitness [ZDJĘCIA, WIDEO]

17.09.2021 19:12 | 0 komentarzy | AgaKa

17 września na Stadionie Miejskim w Wodzisławiu Śląskim odbyła się III edycja Wodzisławskiego Dnia Fitness.

Wylewali siódme poty na III Wodzisławskim Dniu Fitness [ZDJĘCIA, WIDEO]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Trening pod okiem trenerów

W piątkowe popołudnie spora grupa osób chcących poćwiczyć na świeżym powietrzu pod okiem profesjonalistów pojawiła się na Stadionie Miejskim na III Wodzisławskim Dniu Fitness. W razie niepogody organizatorzy mieli "plan B" - treningi miałyby się odbywać nie na murawie stadionu, a na krytych kortach tenisowych. Dla każdego uczestnika przewidziana była pamiątkowa koszulka oraz napój izotoniczny. Osoby, które zdecydowały się zabrać na trening swoje dzieci, mogły je zostawić pod okiem opiekuna na czas treningu. Dla dzieci przewidziane były bowiem takie atrakcje jak malowanie twarzy, gry i zabawy oraz kolorowanki.

Niektóre dzieci brały przykład ze starszych i same zaczynały ćwiczyć

Niektóre dzieci brały przykład ze starszych i same zaczynały ćwiczyć

W programie treningowym znalazły się między innymi: trening metaboliczny z Ewą Hojką, trening obwodowy z Tomkiem Majewskim czy trening na brazylijskie pośladki i brzuch. Ponadto konkursy z nagrodami (wśród nagrodzonych znalazły się chociażby osoby, które uczestniczyły w dwóch poprzednich edycjach imprezy).

Wydarzenie organizowane było przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "CENTRUM" w Wodzisławiu Śląskim, FitActive Studio Ewa Hojka, Fitvision Tomasz Majewski, przy współpracy z miastem Wodzisławiem Śląskim.

Zobacz krótkie nagranie z treningu z Ewą Hojką