Poniedziałek, 6 grudnia 2021

imieniny: Mikołaja, Jaremy, Leontyny

RSS

24.10.2021 20:19 | 1 komentarz | (ak)

Prawdziwa jesień zawitała już na boiska, dlatego piłkarze coraz mocniej rozgrzewają kibiców. Do zakończenia bieżących rozgrywek zostało jeszcze trochę czasu, więc warto pasjonować się walką o każdy ligowy punkt. W miniony weekend padło sporo ciekawych rezultatów. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (PZPN)

Wyniki XIV kolejki (22/25.10.2021)

  • Odra Opole – GKS Jastrzębie 2:2 (2:0)
  • GKS Tychy – Skra Częstochowa 0:0
  • GKS Katowice – Puszcza Niepołomice 1:0 (1:0)
  • Zagłębie Sosnowiec – Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2 (1:1)
  • Arka Gdynia – Resovia Rzeszów 2:0 (2:0)
  • Chrobry Głogów – Miedź Legnica 0:0
  • Górnik Polkowice – Korona Kielce 2:2 (1:0)
  • Widzew Łódź – ŁKS Łódź 2:2 (1:2)
  • Stomil Olsztyn – Sandecja Nowy Sącz (pn 18:00)

Wyniki zaległych meczów XII kolejki (20/21.10.2021)

  • Odra Opole – Skra Częstochowa 1:0 (0:0)
  • Górnik Polkowice – Puszcza Niepołomice 0:1 (0:0)
  • Stomil Olsztyn – Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:4 (2:3)

Wynik zaległego meczu IX kolejki (19.10.2021)

  • Resovia Rzeszów – Miedź Legnica 0:2 (0:0)

Wynik zaległego meczu XIII kolejki (18.10.2021)

  • GKS Tychy – Stomil Olsztyn 1:2 (0:2)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Widzew Łódź143329:11
2.Miedź Legnica142824:11
3.Korona Kielce142617:10
4.Arka Gdynia142323:13
5.GKS Tychy142314:13
6.Podbeskidzie Bielsko-Biała142223:19
7.Sandecja Nowy Sącz122214:11
8.ŁKS Łódź132118:14
9.Odra Opole142118:19
10.Chrobry Głogów131614:13
11.Resovia Rzeszów141514:17
12.GKS Katowice141518:26
13.Skra Częstochowa13147:13
14.Puszcza Niepołomice141413:20
15.Zagłębie Sosnowiec141114:21
16.GKS Jastrzębie141114:26
17.Stomil Olsztyn131015:23
18.Górnik Polkowice141014:23

Zapowiedź XV kolejki (29/31.10.2021)

Stomil Olsztyn – Skra Częstochowa (pt 18:00), Korona Kielce – Odra Opole (pt 20:30), GKS Jastrzębie – GKS Katowice (sb 12:40), Resovia Rzeszów – Widzew Łódź (sb 18:00), ŁKS Łódź – Górnik Polkowice (sb 20:30), Miedź Legnica – Arka Gdynia (nd 12:40), Sandecja Nowy Sącz – Zagłębie Sosnowiec (nd 15:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała – Chrobry Głogów (nd 18:00), Puszcza Niepołomice – GKS Tychy (nd 20:30).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki XIV kolejki (23/24.10.2021)

  • Odra Wodzisław Śląski – MKS Kluczbork 1:0 (0:0)
  • Miedź Legnica II – Pniówek Pawłowice 5:1 (1:0)
  • Polonia Bytom – Ślęza Wrocław 2:0 (1:0)
  • Carina Gubin – Rekord Bielsko-Biała 1:2 (1:1)
  • LKS Goczałkowice – Lechia Zielona Góra 2:0 (1:0)
  • Karkonosze Jelenia Góra – Stal Brzeg 0:1 (0:0)
  • Piast Żmigród – Foto-Higiena Błyskawica Gać 4:1 (3:0)
  • Warta Gorzów Wlkp. – Gwarek Tarnowskie Góry 2:3 (1:2)
  • Górnik Zabrze II – Zagłębie Lubin II 1:1 (0:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.LKS Goczałkowice143522:3
2.Rekord Bielsko-Biała143126:12
3.Zagłębie Lubin II142832:14
4.Miedź Legnica II142828:16
5.Ślęza Wrocław142636:18
6.Polonia Bytom142622:13
7.Odra Wodzisław Śląski142217:24
8.Górnik Zabrze II142115:16
9.Carina Gubin142019:18
10.Lechia Zielona Góra141716:18
11.Stal Brzeg141618:20
12.Gwarek Tarnowskie Góry141615:20
13.Pniówek Pawłowice141517:22
14.Piast Żmigród141420:33
15.Foto-Higiena Gać141213:20
16.MKS Kluczbork141216:29
17.Karkonosze Jelenia Góra14711:28
18.Warta Gorzów Wlkp.1468:27

Zapowiedź XV kolejki (30/31.10.2021)

Rekord Bielsko-Biała – Górnik Zabrze II (sb 13:00), Gwarek Tarnowskie Góry – LKS Goczałkowice (sb 14:00), Foto-Higiena Błyskawica Gać – Polonia Bytom (sb 14:00), Stal Brzeg – Piast Żmigród (sb 14:00), Pniówek Pawłowice – Warta Gorzów Wlkp. (sb 14:30), Lechia Zielona Góra – Carina Gubin (sb 14:30), MKS Kluczbork – Miedź Legnica II (sb 17:00), Zagłębie Lubin II – Karkonosze Jelenia Góra (nd 12:00), Ślęza Wrocław – Odra Wodzisław Śląski (nd 14:00).


IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki XII kolejki (23.10.2021)

  • Decor Bełk – GKS Tychy II 3:0 (2:0)
  • ROW Rybnik – Czarni-Góral Żywiec 0:2 (0:0)
  • LKS Bestwina – Czarni Gorzyce 1:0 (1:0)
  • Piast Gliwice II – Unia Książenice 2:2 (1:0)
  • Drzewiarz Jasienica – Unia Turza Śląska 2:1 (0:1)
  • Orzeł Łękawica – Kuźnia Ustroń 2:0 (1:0)
  • LKS Czaniec – Czechowice-Dziedzice 2:1 (1:0)
  • Spójnia Landek – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 1:1 (1:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.GKS Tychy II122636:12
2.Decor Bełk122627:14
3.Drzewiarz Jasienica122120:21
4.Unia Turza Śląska122025:21
5.Piast Gliwice II121821:12
6.Spójnia Landek121821:14
7.LKS Czaniec121821:17
8.Orzeł Łękawica121822:25
9.Czechowice-Dziedzice121721:14
10.Kuźnia Ustroń121614:18
11.Podbeskidzie Bielsko-Biała II121417:21
12.Czarni Gorzyce121216:24
13.ROW Rybnik121119:29
14.Unia Książenice121022:31
15.LKS Bestwina12918:30
16.Czarni-Góral Żywiec12616:33

Zapowiedź XIII kolejki (30/31.10.2021)

GKS Tychy II – LKS Czaniec (sb 11:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Orzeł Łękawica (sb 11:30), Unia Turza Śląska – ROW Rybnik (sb 14:00), Czarni Gorzyce – Decor Bełk (sb 14:00), Kuźnia Ustroń – LKS Bestwina (sb 14:00), Czechowice-Dziedzice – Piast Gliwice II (sb 14:00), Unia Książenice – Drzewiarz Jasienica (nd 14:00), Czarni-Góral Żywiec – Spójnia Landek (nd 14:00).