Poniedziałek, 17 stycznia 2022

imieniny: Antoniego, Jana, Sabiniana

RSS

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi

07.11.2021 14:56 | 0 komentarzy | (ak)

Rywalizacja o miano najlepszych drużyn młodzieżowych powoli dobiega końca. W kilku kategoriach rozgrywkowych już wcześniej zostali wyłonieni triumfatorzy rundy jesiennej, a w pozostałych wszystko rozstrzygnie się prawdopodobnie dopiero po ostatnim gwizdku. Zapraszamy do lektury.

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Juniorzy starsi A1 (Podokręg Rybnik i Racibórz)

Bieżące rozgrywki zakończyły się 31.10.2021 roku.

TABELA – po rundzie jesiennej

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Studzienna82228:8
2.Wilchwy81846:16
3.Jastrzębie81626:13
4.Rydułtowy81322:16
5.Krzyżanowice81216:14
6.Forteca Świerklany81218:13
7.Jejkowice8614:25
8.Rudy8311:45
9.Baranowice819:40

Juniorzy młodsi B1 (Podokręg Racibórz)

Wyniki X kolejki (07.11.2021)

  • Borucin – Gmina Lubomia 2:1 (1:0)
  • Pietrowice Wielkie – Ocice Racibórz 2:0 (0:0)
  • Pstrążna – Kuźnia Raciborska 0:26 (0:13)
  • Kornowac – Markowice (mecz przełożony na 21.11.2021, nd 11:00)
  • Krzyżkowice – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Pietrowice Wielkie92745:10
2.Markowice82160:10
3.Gmina Lubomia91844:12
4.Ocice Racibórz91544:21
5.Borucin91551:42
6.Kuźnia Raciborska91249:16
7.Kornowac8323:49
8.Krzyżkowice7310:37
9.Pstrążna801:130

Zapowiedź XI kolejki (11.11.2021)

Ocice Racibórz – Borucin (cz 11:00), Gmina Lubomia – Kornowac (cz 11:00), Kuźnia Raciborska – Krzyżkowice (cz 11:00), Markowice – Pstrążna (cz 13:30), Pietrowice Wielkie – pauza.

Zapowiedź XII kolejki (13/14.11.2021)

Borucin – Pietrowice Wielkie (sb 10:00), Kornowac – Ocice Racibórz (nd 10:00), Krzyżkowice – Markowice (nd 11:00), Pstrążna – Gmina Lubomia (nd 11:00), Kuźnia Raciborska – pauza.


Juniorzy młodsi B1 (Podokręg Rybnik i Racibórz)

Wynik zaległego meczu II kolejki (07.11.2021)

  • Świerklany – Szczerbice 0:2 (0:1)

TABELA – po rundzie jesiennej

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Odra Centrum Wodzisław Śląski II72142:4
2.Szczerbice71631:13
3.Rymer Rybnik71334:16
4.Marklowice71038:24
5.Ochojec71032:28
6.GMKS Nędza7934:23
7.Świerklany7319:30
8.Kokoszyce704:96

Juniorzy młodsi B2 (Podokręg Rybnik)

Wyniki XI kolejki (03/07.11.2021)

  • Rydułtowy – Radlin 5:2 (3:2)
  • Rapid Wodzisław Śląski – Czerwionka 1:6 (0:4)
  • Bełk – Łaziska 3:4 (2:4)
  • Żory – Jejkowice 1:1 (1:0)
  • Orzepowice – Leszczyny 3:0 (wo) drużyna gości oddała mecz walkowerem
  • Palowice – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Rydułtowy92758:10
2.Żory102253:22
3.Czerwionka71946:14
4.Orzepowice81837:13
5.Jejkowice101728:16
6.Palowice101648:26
7.Radlin81045:24
8.Rapid Wodzisław Śląski9922:27
9.Łaziska10616:94
10.Bełk9318:54
11.Leszczyny1008:79

Zapowiedź zaległych meczów IX kolejki (11/14.11.2021)

Bełk – Czerwionka (cz 10:00), Orzepowice – Radlin (nd 17:00).

Zapowiedź zaległego meczu I kolejki (14.11.2021)

Czerwionka – Rydułtowy (nd 10:00).