Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Unia Racibórz spędzi zimę w fotelu lidera [WIDEO]

Piłkarze Unii Racibórz wygrali swój ostatni mecz ligowy w tej rundzie. Lider tabeli pokonał na wyjeździe 3:1 LKS Raszczyce. 

Unia Racibórz spędzi zimę w fotelu lidera [WIDEO]
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Materiał wideo:

Piłkarze Unii Racibórz świetnie zareagowali na porażkę z 13. kolejki klasy okręgowej. Przegrali wtedy u siebie 0:4 z Jednością Jejkowice. W kolejnych trzech meczach zdobyli dziewięć punktów, strzelając przy tym 16 bramek. 

Zawodnicy trenera Plizgi spędzą zimę na fotelu lidera. W ostatniej kolejce Unia pauzuje, w tym momencie ma siedem punktów przewagi nad LKS-em Tworków oraz rezerwami GKS-u Jastrzębie.

W 16. kolejce piłkarskiej klasy okręgowej Unia Racibórz wygrała na wyjeździe z LKS-em Raszczyce. Bramki dla gości strzelali: Fabian Kaczor, Patryk Moneta i Gabriel Szotek. Szczególnej urody była bramka Patryka Monety. Gola dla gospodarzy strzelił Arkadiusz Kłoda. 

Zapraszamy do obejrzenia bramek z tego spotkania. Autorem materiału wideo jest Swojska Piłka.

LKS Raszczyce - Unia Racibórz 1:3 (0:2)

bramki:

Arkadiusz Kłoda - Patryk Moneta, Fabian Kaczor, Gabriel Szotek


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~kibicunii (46.204. * .59) 15.11.2021 20:07

Brawo Unia. Tak trzymać