Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pobiegnij ze świętym Mikołajem i pomóż psom ze schroniska

Bieg Mikołajkowy (oraz nordic walking) odbędzie się na stadionie OSiR w Raciborzu w niedzielę 5 grudnia. Początek o godz. 11.00.

Pobiegnij ze świętym Mikołajem i pomóż psom ze schroniska
Tak było na Biegu Mikołajkowym w 2019 roku (fot. arch. Nowiny.pl).
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Każdy z uczestników będzie miał do pokonania od 2 do 10 okrążeń, każde o długości 400 metrów. W praktyce oznacza to, że uczestnicy przebiegną/przejdą od 800 metrów do 4 kilometrów.

Biuro zawodów na stadionie OSiR będzie czynne w dniu imprezy od godz. 10.00 do godz. 10.45. Wszyscy startujący otrzymają na mecie słodką niespodziankę od św. Mikołaja oraz gorąca herbatę. Udział w biegu jest bezpłatny.

Jednym z warunków udziału w biegu jest posiadanie atrybutu św. Mikołaja (czapeczki, brody, dzwonki, sanki, rogi renifera itp.) oraz podpisane oświadczenie o zdolności do udziału w biegu rekreacyjnym lub nordic walking przez zawodnika lub opiekuna prawnego w przypadku osoby niepełnoletniej.

W tym roku organizatorzy wspólnie ze świętym Mikołajem będą dodatkowo wspierać schronisko dla psów w Raciborzu. Dlatego prosi się uczestników, żeby przynieśli ze sobą karmę dla psów, smycze i inne psie akcesoria, które finalnie zostaną przekazane dla schroniska (akcja nie jest obowiązkowadla uczestników biegu).

Uwaga! Osoby biorące udział w marszu nordic walking muszą posiadać gumowe nakładki zabezpieczające groty kijów.

Organizatorem wydarzenia jest Miasto Racibórz oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji. Partnerem wydarzenia jest Sklep Zoologiczny ZOO-MAR w Raciborzu.

źródło: OSiR, oprac. ż

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].