Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Unia wypunktowała JKH GKS Jastrzębie

Po raz trzeci w tym sezonie hokeiści JKH musieli uznać wyższość Re-Plast Unii Oświęcim, która zdobyła Jastor wynikiem 5:1 (2:0, 3:1, 0:0).

Unia wypunktowała JKH GKS Jastrzębie
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

O początku tego spotkania gospodarze będą chcieli szybko zapomnieć. Podopieczni Toma Coolena wyprowadzili dwa szybkie ciosy, po których z tafli zjechał (znów...) Patrik Nechvatal. Zastępujący go Michał Kieler skapitulował po raz pierwszy w 27. minucie, gdy po szybkiej kontrze podczas przewagi pokonał go Krystian Dziubiński. Gospodarze odpowiedzieli jeszcze w ramach tego samego fragmentu gry uderzeniem z dystansu Kamila Górnego, ale było to jedyne tego dnia jastrzębskie trafienie.

Niebawem ponownie kibice byli świadkami morderczej skuteczności Unii, która podczas swojego pierwszego power-play podwyższyła wynik ładnym uderzeniem Teddy'ego da Costy. Napastnik rywali rozpoczął tym samym trzecią setkę goli w polskiej ekstralidze. Wynik ustalił w 38. minucie Victor Rollin Carlson, wykorzystując fatalny błąd JKH w defensywie. W trzeciej odsłonie mistrzowie Polski dosłownie i w przenośni "bili głową w mur", ale mimo wielu stworzonych okazji nie zdołali nawet zmniejszyć rozmiaru porażki. Główną zasługę miał tu świetnie dysponowany Saunders.

Porażka oznacza, że JKH GKS Jastrzębie traci do wicelidera dziesięć punktów. W niedzielę zagra w Nowym Targu, a następnie w kolejny czwartek podejmie Ciarko STS Sanok.

JKH GKS Jastrzębie - Re-Plast Unia Oświęcim 1:5 (0:2, 1:3, 0:0)

  • 0:1 V. Strielcow (Dziubiński, Glenn) 07:15
  • 0:2 Dziubiński (V. Strielcow, A. Strielcow) 10:07
  • 0:3 Dziubiński (Glenn, Bezuszka) 26:06, 4/5
  • 1:3 Górny (Kasperlik, Rac) 27:01, 5/4
  • 1:4 Da Costa (Glenn, Rollin Carlsson) 29:30, 5/4
  • 1:5 Rollin Carlsson 37:16

JKH GKS Jastrzębie:

Nechvatal (od 10:08 Kieler) - Horzelski, Górny, Urbanowicz, Rac, Kalns - Kamienieu, E. Sevcenko, Kasperlik, Pavlovs, Razgals - Kostek, Matusik, A. Sevcenko, Jarosz, R. Nalewajka - Gimiński, Pelaczyk, Płachetka, Baszyrow, Wróblewski.

źródło: jkh.pl


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].