Niedziela, 23 stycznia 2022

imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa

RSS

GKS Jastrzębie trenuje w okrojonym składzie

27.11.2021 11:49 | 0 komentarzy | dud

W związku z potwierdzonym przypadkiem koronawirusa, decyzją sanepidu, kilkunastu zawodników pierwszej drużyny GKS-u Jastrzębie, którzy nie posiadają jeszcze pełnej odporności przeciw wirusowi SARS-CoV-2, zostało skierowanych na kwarantannę, która potrwa do poniedziałku, 29 listopada.

GKS Jastrzębie trenuje w okrojonym składzie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Odizolowani zawodnicy pracują indywidualnie w oparciu o szczegółowe wytyczne przygotowane przez sztab szkoleniowy, aby po powrocie do treningów z drużyną być w możliwie optymalnej formie fizycznej.

Pozostała grupa zawodników trenuje normalnie, przygotowując się do spotkania z Koroną Kielce (5 grudnia, godz. 18:00). W grupie tej brakuje zawodników, którzy aktualnie przechodzą rehabilitację. Mowa o Dominiku Kulawiaku oraz Dariuszu Kamińskim. „Kula” odniósł kontuzję podczas październikowego spotkania z Arką Gdynia, natomiast „Kamyk” doznał urazu w spotkaniu ze Skrą Częstochowa. Z tego powodu pomocnika zabrakło podczas meczu w Niepołomicach.

Wyznaczony został także nowy termin meczu w Olsztynie. Spotkanie odbędzie się w środę, 16 marca 2022 roku i rozpocznie się o godzinie 18:00.

Biuro Prasowe GKS Jastrzębie


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl