Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Sukces młodych piłkarek z Wodzisławia Śląskiego [WIDEO]

Kolejny wielki sukces odniosła drużyna SWD Wodzisław Śląski w eliminacjach do Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-17. 

Sukces młodych piłkarek z Wodzisławia Śląskiego [WIDEO]
Fot. Dawid Chinc TV
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Materiał wideo:

Drużyna SWD Wodzisław Śląski była organizatorem zawodów. 

Wodzisławianki pełne obaw o końcowy rezultat udały się na rozgrywki I fazy eliminacji do MMP U-17. Z uwagi na ciągle przekładane przez PZPN mecze nie miały możliwości przygotować się do turnieju futsalowego, a dodatkowo dzień wcześniej kilka z nich rozegrało mecz derbowy z drużyną ROW-u Rybnik.

Wodzisławianki spisały się znakomicie wygrywając pewnie trzy mecze: z Polonią Tychy, Czarnymi Sosnowiec i Rekordem Bielsko-Biała. Uległy tylko GKS-owi Katowice.

Finały MMP U-17 odbędą się w dniach 14-16 stycznia 2022 r. w Żorach.

Najwięcej bramek w turnieju (6) zdobyła Julia Piętakiewicz – SWD Wodzisław Śląski, drugie miejsce z pięcioma golami zajęła Zuzanna Karwowska z SWD.

Najlepszą zawodniczką turnieju została Zuzanna Witek – GKS GieKSa Katowice.

Najlepszą bramkarką turnieju została Ewa Sikora – Czarni Sosnowiec.

Zapraszamy do obejrzenia kompilacji z bramkami zawodniczek SWD Wodzisław Śląski. Autorem materiału wideo jest Dawid Chinc.

źródło: FB SWD Wodzisław Śląski


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].