Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Podsumowanie weekendowych zmagań siatkarzy z Radlina

Miniony weekend w wykonaniu radlińskich siatkarzy był bardzo aktywny.

Podsumowanie weekendowych zmagań siatkarzy z Radlina
Fot. SK Górnik Radlin
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

W sobotę dwa turnieje we własnej hali rozegrali młodzicy. Jako pierwsi rywalizację rozpoczęli młodzicy z pierwszego zespołu. Ich przeciwnikami były zespoły z Raciborza i Rybnika. Turniej zakończył się jednym zwycięstwem i jedną porażką siatkarzy SK Górnika Radlin.

Wyniki :

  • SK Górnik Radlin - Klub Siatkarski Racibórz 2:0 (25:21, 25:13)
  • TS Volley Rybnik - SK Górnik Radlin 2:0 (25:15, 25:18) 

Następnie na parkiet wyszli młodzicy z drugiego zespołu. Zmierzyli się oni drużynami MOSM Tychy II i Lechia Volleyball Mysłowice. W obu meczach młodzi siatkarze ulegli przeciwnikom.

  • SK Górnik Radlin II - MOSM Tychy II 0:2 (12:25, 19:25)
  • Lechia Volleyball Mysłowice - SK Górnik Radlin II 2:0 (25:21, 25:7)

Kolejne turnieje radlińscy młodzicy rozegrają już w najbliższą sobotę (4.12) w Mysłowicach (Młodzicy I) i w Bielsku–Białej (Młodzicy II).

I Liga Śląska.

W niedzielny poranek w hali MOSiR w Radlinie został rozegrany mecz I Ligi Śląskiej. Tym razem przeciwnikiem siatkarzy z Radlina była drużyna z Bobrownik. Całe spotkanie toczyło się pod dyktando gospodarzy i zakończyło się szybkim zwycięstwem 3:0.

  • SK Górnik Radlin - UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki 3:0 (25:18, 25:18, 25:20)

Skład: Dzido, Gardyan, Boduch, Rybarczyk, Taterka, Szafranek, Kostka (libero), oraz Grzywacz F., Skorzysko, Płaczek, Ptaszyński, Maciej, trener Przybysz. 

Następny mecz odbędzie się już 4 grudnia w Bielsku-Białej. 

źródło: SK Górnik Radlin


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].