Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Siatkarki MKS ZORZA Wodzisław Śląski ze srebrnymi medalami

28 listopada podopieczne trenera Andrzeja Brzezinki wystąpiły w prestiżowym VI Ogólnopolskim Turnieju Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt „JASTRZĘBIE CUP 2021". Wodzisławianki zakończyły zmagania zdobywając srebrny medal.

Siatkarki MKS ZORZA Wodzisław Śląski ze srebrnymi medalami
Wodzisławskie siatkarki na II miejscu podium
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

W zawodach wystartowało 15 ekip reprezentujących najlepsze zespoły w kraju w kategorii „trójek”. Wodzisławianki w ciągu ponad ośmiu godzin rozegrały aż 14 jednosetowych spotkań, z czego wygrały 12 pojedynków. Pozwoliło im to na zdobycie srebrnego medalu w tym renomowanym turnieju. Jest to kolejny świetny występ młodej ekipy z Wodzisławia Śląskiego. Pomimo srebrnych medali na szyjach i miejsca na drugim stopniu podium, młode wodzisławianki czuły po turnieju duży niedosyt, gdyż oba przegrane mecze wynikały bardziej ze zmęczenia i braku koncentracji spowodowanego trudami turnieju, niż umiejętności stricte siatkarskich.

MKS ZORZA Wodzisław Śląski: Alicja Grygiel, Michelle Turska, Wiktoria Rogozińska, Julia Miczek.
Trener: Andrzej Brzezinka

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].