Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Plebiscyt "Piłkarze Wybierają w Dębie". Kto zdobył złotego buta? [ZDJĘCIA]

W sobotę 8 stycznia o godzinie 12.00 w Gaszowicach miejsce miało uroczyste rozdanie nagród złotego buta w plebiscycie "Piłkarze Wybierają w Dębie", podczas którego nagrodzono najlepszych piłkarzy jesieni 2021 wybrani przez zawodników w pierwszej drużynie i drugiej. 

Plebiscyt "Piłkarze Wybierają w Dębie". Kto zdobył złotego buta? [ZDJĘCIA]
Tak prezentuje się złoty but!
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Złoty but w plebiscycie "Piłkarze Wybierają w Dębie"

W sobotę 8 stycznia w Gaszowicach odbyło się wydarzenie jedyne w swoim rodzaju. To właśnie wtedy odbyło się rozdanie złotych butów. 

W grudniu zaproponowałem prezesowi Wojtkowi Kubkowi aby ogłosić plebiscyt na najlepszego zawodnika w poszczególnych grupach. No i ogłosiliśmy pierwszy taki Plebiscyt dla środowiska futbolowego w Dębie Gaszowice nazywając go "Piłkarze Wybierają w Dębie". Plebiscyt ten miał wyjątkowe znaczenie dla zwycięzców, ponieważ wybierają go sami zawodnicy i tylko ich głosy decydują o ostatecznych wynikach. Dzięki temu otrzymujemy obraz rozgrywek, który nie jest wykreowany na podstawie tego, co możemy zobaczyć z trybun, ale pochodzi z samego centrum wydarzeń, przede wszystkim z boisk i szatni. Jest odzwierciedleniem uczuć i emocji, towarzyszących zawodnikom przez całą jesień. Zależało nam na tym, by Wasze głosy były słyszane w całym środowisku piłkarskim Gaszowic. Głos oddawany był poprzez jedno naciśnięcie na nazwisko zawodnika – wyjaśnia Bogusław Porwoł, jeden z inicjatorów. 

Wyniki plebiscytu

Zawodnicy głosowali na siebie nawzajem do 7 stycznia 2022 roku. W głosowaniu na Najlepszego zawodnik pierwszego zespołu wzięło udział 63% uprawnionych do głosowania zawodników 

Zwycięzcą w pierwszej drużynie został Przemek Stebel z 67% głosów. 

W głosowaniu na Najlepszego zawodnika drugiej drużyny wzięło udział 65% uprawnionych do głosowania. Zwycięzcą został Tomasz Kosteczko z 61% głosów.

Warto dodać, że większość osób, które nie brały udziału w głosowaniu, nie miały po prostu takiej możliwości – głosowanie odbywało się przez Facbooka, z którego część zawodników nie korzysta. 

Gratulujemy wszystkim sportowcom, tym wyróżnionym i tym, którzy nie zdobyli złotego buta.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].