Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zmiana przeciwnika drużyny Jastrzębskiego Węgla

W związku z sytuacją epidemiologiczną w zespole Projektu Warszawa, a więc najbliższego rywala JW w PlusLidze, w niedzielę 16 stycznia zespół zmierzy się w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej nie ze stołeczną drużyną, a z Asseco Resovią Rzeszów.

Zmiana przeciwnika drużyny Jastrzębskiego Węgla
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Projekt Warszawa zmaga się z zakażeniami COVID-19 wewnątrz drużyny. Podobnie rzecz ma się w przypadku najbliższych przeciwników Asseco Resovii Rzeszów, czyli Cerradu Enei Czarnych Radom.

Z uwagi na powyższe, Polska Liga Siatkówki odwołała zaplanowane na piątek starcie rzeszowian z radomianami, a także anulowała pojedynek JW w ramach 16. kolejki PlusLigi z Projektem Warszawa.

W porozumieniu z Klubem, klubem z Podkarpacia oraz Telewizją Polsat wypracowane zostało stanowisko, zgodnie z którym w niedzielę 16 stycznia o godzinie 14:45 w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej rozegrany zostanie mecz: Jastrzębski Węgiel – Asseco Resovia Rzeszów.

W ten sposób obie drużyny nie stracą ciągłości gry, a jednocześnie będą miały już rozegrane awansem spotkanie z 18. kolejki PlusLigi zaplanowane pierwotnie na 29 stycznia.

Bilety zakupione na mecz z Projektem Warszawa zachowują ważność na niedzielny mecz z Asseco Resovią Rzeszów.

Biuro Prasowe Jastrzębskiego Węgla


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].