Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

JKH GKS Jastrzębie otrzyma dotację od miasta

Zarządzeniem prezydent Jastrzębia-Zdroju Anny Hetman zatwierdzone zostały rozstrzygnięcia komisji konkursowej odnośnie podziału środków na wspieranie sportu w mieście. Na mocy tej decyzji JKH GKS Jastrzębie otrzyma dotację w wysokości 750 tys. zł.

JKH GKS Jastrzębie otrzyma dotację od miasta
W minionym roku klub wywalczył dla Jastrzębia-Zdroju tytuł mistrza Polski, Puchar Polski oraz Superpuchar Polski
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

W sumie Miasto Jastrzębie-Zdrój przeznaczyło na rozwój sportu seniorów ponad dwa i pół miliona złotych, która to kwota podzielona została na dziewięć jastrzębskich klubów. JKH GKS Jastrzębie za wspominaną sumę realizował będzie zadanie: "Szkolenie i udział JKH w rozgrywkach ekstraligi hokejowej".

- Pomimo pogarszającej się sytuacji finansowej polskich samorządów, utrzymujemy dotacje na sport na dotychczasowym poziomie. Chcemy wspierać jastrzębskich sportowców. Ostatnie lata pokazują, że warto. Jestem niezmiernie dumna z sukcesów naszych zawodników - powiedziała prezydent Anna Hetman cytowana przez oficjalny portal Urzędu Miasta.

W minionym roku klub wywalczył dla Jastrzębia-Zdroju tytuł mistrza Polski, Puchar Polski oraz Superpuchar Polski, a także godnie reprezentował miasto w Champions Hockey League. Zawodnicy i wychowankowie JKH GKS Jastrzębie stanowią także ważne ogniwo reprezentacji Polski, którą prowadzi szkoleniowiec klubu JKH Robert Kalaber.

źródło: jkh.pl


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].