Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Rosyjski napastnik dołączy do zespołu JKH GKS Jastrzębie

Do ekipy trenera Roberta Kalabera dołączył Gleb Bondaruk. 23-letni rosyjski napastnik rodem z syberyjskiego Norylska podpisał umowę do końca bieżącego sezonu.

Rosyjski napastnik dołączy do zespołu JKH GKS Jastrzębie
Fot. jkh.pl
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Gleb Bondaruk ma za sobą występy w dwóch polskich klubach. Przed sezonem 2020/21 trafił do Energi Toruń, skąd przed bieżącymi rozgrywkami przeszedł do Tauron Podhala Nowy Targ. W ekipie Szarotek zdobył w 28 meczach 19 pkt. za dziewięć bramek i dziesięć asyst, co czyniło go najskuteczniejszym zawodnikiem drużyny trenera Andrieja Gusowa.

Przygodę z hokejem urodzony 4 sierpnia 1998 roku w Norylsku Gleb Bondaruk rozpoczął w SKA Sankt-Petersburg. Poza ekipą znad Newy występował też w młodzieżowych zespołach okolicznych klubów Karelii Kondopoga i Wariagów Wsiewołożsk. Następnie już jako senior zadebiutował w 2018 roku w Wyższej Hokejowej Lidze w barwach HK Sarow. W sezonie 2019/20 kontynuował karierę w ukraińskim HK Krzemieńczuk, skąd trafił do Polskiej Hokej Ligi.

- Pozyskanie Gleba Bondaruka ma wzmocnić siłę ofensywną naszego zespołu. Wiemy, co potrafi ten zawodnik, ponieważ z dobrej strony pokazał się zarówno w Toruniu, jak i Nowym Targu. Liczymy, że Gleb szybko zaaklimatyzuje się w naszej szatni i już w najbliższym meczu zaprezentuje pełnię swoich umiejętności - powiedział dyrektor sportowy JKH GKS Jastrzębie Leszek Laszkiewicz.

źródło: jkh.pl


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].