Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

GKS Jastrzębie testuje trzech zawodników

W poniedziałek zawodnicy GKS-u Jastrzębie rozpoczęli drugi tydzień zimowych przygotowań do rundy wiosennej Fortuna 1 Ligi.

GKS Jastrzębie testuje trzech zawodników
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Na poniedziałek, środę i piątek sztab szkoleniowy zaplanował po jednym treningu na boisku przy ul. Kościelnej. Z kolei we wtorek i czwartek oprócz zajęć na boisku, drużyna pracować będzie także w siłowni.

Tydzień zakończy sobotnim sparingiem z ligowym rywalem, GKS-em Katowice, który zostanie rozegrany na boisku piłkarskim „Rapid” w Katowicach przy ul. Stęślickiego 6. Początek spotkania o godzinie 12:00.

Ze sztabu szkoleniowego GKS-u Jastrzębie odchodzi Łukasz Wróbel, który w ostatnich miesiącach pełnił funkcję asystenta pierwszego trenera. Trener Wróbel pozostaje jednocześnie trenerem rocznika 2013 w Akademii GKS Jastrzębie.

Aktualnie na testach w GKS-ie Jastrzębie przebywa trzech zawodników. Są to bramkarz Oskar Natorski oraz pomocnicy Vladyslav Okhronchuk i Nataniel Wybraniec. Sztab szkoleniowy zrezygnował z kolei z usług bramkarza Szymona Frankowskiego, który uczestniczył w treningach zespołu w poprzednim tygodniu.

Biuro Prasowe GKS Jastrzębie


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].